۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن

696
10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن
لینک کوتاه مطلب : http://birclick.com/BTb1F

۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن

۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت :  دوره سر آلکس فرگوسن در منچستریونایتد سوای بر افتخارات گسترده‌ای که کسب کرد پر از جملات زیبا به یادماندنی است . شما نمی‌توانید انکار کنید که او مدیری بسیار موفق بوده است و او طرفداران زیادی در کل دنیا دارد . بااین‌حال، دیدگاه‌های متفاوتی در مورد سر الکس فرگوسن وجود دارد و برخی از سبک رهبری استبدادی او و رابطه اغلب دشوار او با مطبوعات انتقاد کرده‌اند . در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم ۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از زبان سر الکس فرگوسن را بشنویم . همراه ما باشید .

10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن
10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن

۱ – هرگز برای مساوی بازی نکرده‌ام .

۲ – نمی‌شود که همیشه با داد و فریاد وارد شد.  این کار اثربخش نیست. هیچ کس دوست ندارد مورد انتقاد قرار گیرد . ولی در رختکن فوتبال، لازم است که اشتباهات بازیکنان خود را گوشزد کنید . من این کار را بلافاصله بعد از بازی انجام می‌دهم. من تا دوشنبه صبر نمی‌کنم ، همان موقع انجام می‌دهم، و تمام می‌شود. من دیگر به مسابقه بعدی فکر می‌کنم. انتقاد مدام از یک بازیکن هیچ فایده‌ای ندارد.

۳ – در زمین تمرین جایی برای انتقاد وجود ندارد . برای یک بازیکن – و برای بسیاری از انسان‌ها – هیچ‌چیزی بهتر از شنیدن یک «آفرین» نیست . این بهترین واژه‌ای است که تا به حال در ورزش اختراع شده است . نیازی نیست که از صفات عالی استفاده کنید .

۴ – شما هیچ گاه نباید کنترل خود را از دست بدهید – به خصوص وقتی که با ۳۰ آدم حرفه‌ای و میلیونر کار می‌کنید . اگر رفتار بدی از آن‌ها سر بزند، آن‌ها را توبیخ می‌کنیم، ولی مسئله از باشگاه خارج نمی‌شود . اگر کسی از کنترل من خارج شود، وای به حالش .

همچنین بخوانید :   مهمترین اشتباهات مدیران و نابودی انگیزه کارکنان

۵ – اگر والدین من هنوز زنده بودند ، خیلی به من افتخار می‌کردند . آن‌ها شروع خوبی را برای من در زندگی فراهم کردند ، یعنی ارزش‌های که مرا به جلو رانده‌اند، و اعتماد به نفس تا به خود ایمان داشته باشم .

10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن
10 نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن

۶ – تنها قهرمانان واقعی هستند که بعد از شکست می‌آیند و ارزش خود را نشان می‌دهند – و من انتظار دارم که ما این گونه عمل کنیم .

۷ – به نظرم مهم است که انسان کار کند و من موظف هستم کار کنم . برخی قصد ندارند کار کنند ولی من به کار کردن خود ادامه می‌دهم .

۸ – در پايان مسابقه تنها چند سانتي متر با جام فاصله داريد در حالي که نمي توانيد آن را لمس کنيد اگر شکست بخوريد و براي بيشتر شما اين بهترين فرصت است . اگر تمام تلاش تان را نکرديد . بهتر است به رختکن برنگرديد! (در رختکن، بين دو نيمه بازي با بايرن در فينال ليگ قهرمانان)

۹ – هیچ‌گاه شانس در زندگی من نقشی نداشته است. بلکه این تلاش و پشتکار است که موفقیت می‌آورد .

۱۰ – تو اولین مسابقه که مربیگری میکردم دعا کردم و از خدا خواستم که برنده باشم ، اما نبردیم فهمیدم که تیم مقابلم هم خدا داره پس از اون به بعد تلاش کردم .

۱۰ نقل‌قول الهام‌بخش برای موفقیت از سر الکس فرگوسن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر
به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − پنج =

اینم جالبه

ویژگی‌های شخصیتی که مانع موفقیت هستند

ویژگی‌های شخصیتی که مانع موفقیت هستند ما یادگرفته ایم که برای رسیدن به هدف باید همیشه در ح…