راز موفقیت ماست فروش میلیاردر ترک تبار

595
ماست فروش

راز موفقیت ماست فروش میلیاردر ترک تبار

داستان چگونگی به موفقیت رسیدن افرادموفق اقتصادی همیشه داستانی تکراری نیست، پدری پولدار ومادری روشن فکر وشغلی درآمدزا شاید داستانی کلیشه ای برای بسیار زیادی از این اشخاص باشد ولی در این میان اشخاصی هم هستند که شنیدنی های جالب توجه دارند، اشخاص معمولی که به خاطر خلاقیت خود به ثروت وموفقیت رسیده اند. دراین مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک شمارا با راز موفقیت ماست فروش میلیاردر ، حمدی اولوکویا آشنا می نماییم.

ماست فروش
ماست فروش

حمدی اولوکویا، مرد موفق ترکیه ای است که تنها به واسطه علاقه اش به مزه شیرین ماست، بیزینسی میلیاردی درآمریکا به راه انداخت. شخصی که باتهیه ماست درمنزلش و تنها برای استفاده شخصی اکنون یکی از تولیدکنندگان مطرح ماست درآمریکاست. هرموقع صحبت ازپول وثروت میشود، اغلب ما به یادصاحبان شرکت های فناوری بزرگ مثل اپل ومایکروسافت می افتیم. گویی موفقیت و پول های بزرگ فقط به دانش های جدید ارتباط داردکه مااز آن اطلاع چندانی نداریم درصورتی که هستند اشخاصی که کمی هوش وخلاقیت خود را به کار گرفته اند و از طریق روش های به ظاهر پیش پاافتاده به درآمدهای کلان دست یافته اند؛ مسیری راحت وبه ظاهر ابتدایی به نام فروش ماست.

ماست فروش
ماست فروش

حمدی اولوکویا، مردی کرداهل ترکیه بودکه دردهه چهارم زندگی اش تصمیم به مهاجرت به آمریکا گرفت. اواز همان روزهای نخست اقامتش که بجهت خریدبه سوپرمارکت ها سر می زد، متوجه شد برخلاف ترکیه که ماست چکیده خوش طعم و خوشمزه به طور پیش فرض درسبد غذایی خانواده جایگاهی ویژه دارد، در ایالات متحده ازاین خبرها نیست. در آنجا ماست میوه ای عرضه می شد ومردم ازآن استقبال قابل توجهی نمی کردند. گویی هنوز این ماده غذایی مفید وخوش طعم به شکل صحیح به مردم آمریکا معرفی نشده بود.

حمدی اولوکویا تصمیم گرفت، یک کارخانه تولید ماست تأسیس کند. به همین خاطر زمانی که درسال ۲۰۰۵ آگهی فروش چنین کارخانه ای را دید، وقت راتلف نکرد. البته او پول کافی برای خرید کارخانه نداشت به همین خاطر مبلغ یک میلیون دلار وام گرفت. اولوکویا یک کارشناس مجرب ماست بندی را از ترکیه به ایالات متحده آورد وآنها بعداز چند بار آزمایش وتجربه انواع تکنیک های ماست بندی، بالاخره توانستند خوش طعم ترین ماست را به مردم عرضه کنند.

ماست میوه ای مزه خیلی جالبی نداشت وبه دلیل داشتن شکرمضر بود. برخلاف آن ماست چکیده حمدی خوش طعم وبا فواید بسیار بود ومی توانست کمکی برای لاغرشدن به شمار آید. بیش از شصت درصد مردم آمریکا چاق اند و به همین خاطراز یک خوراکی خوشمزه مفید برای کاهش وزن استقبال می کنند. ایده حمدی بسیارعالی جواب داد.

ماست فروش
ماست فروش

سال ۲۰۱۳ تولیدماست چبانی در دو کارخانه بزرگ انجام می شد و چیزی بیش از ۲۰۰۰ نفرنیرو در آن جا مشغول بودند. نام حمدی اولوکویا مدیرعامل این دو کارخانه هم درزمره ثروتمندترین مردان جهان ثبت شد. تلاش و کوشش، ریسک پذیری وخلاقیت درکنار هم جمع شدند و مسیر رشدوترقی را برای حمدی اولوکویا بازکردند. هرفردی می تواند مانند اوشود، تنها درصورتی که هدفمند باشد وکمر همت ببندد.

راز موفقیت ماست فروش میلیاردر ترک تبار نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + سه =

بررسی

بهبود عملکرد دستگاه گوارش با ۵ ماده غذایی مفید

بهبود عملکرد دستگاه گوارش با ۵ ماده غذایی مفید بهبود عملکرد دستگاه گوارش با ۵ ماده غذایی م…