زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند

1,068

زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند

مردان و زنان به سبب تفاوتهای ذاتی که در وجودشان است طرز فکر متفاوتی دارند . اغلب مردان در زمان ملاقات با یک خانم اغلب به بدن ، لباس و ظاهر او توجه میکنند در صورتیکه خانم ها اغلب به شخصیت ، وضعیت مالی و رفاهی و جایگاه یک مرد بیشتر توجه دارند . آگاهی از طرز تفکر مردان و زنان به آنان اجازه میدهد که خود را بهتر از قبل برای یک ملاقات آماده کرده و حتی در زندگی مشترک خود نیز از آنان بهره مند شوند . در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم در مورد اینکه زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند بیشتر با شما صحبت کنیم پس همراه ما باشید .

زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند
زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند

زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند

متاسفانه برخی از مردان بسیاری از ارزش های انسانی را نادیده گرفته و در برخورد با یک خانم فکرهایی مانند اینکه بدن او بدون لباس چگونه میتواند باشد یا افکاری در مورد رابطه جنسی او به ذهنشان میرسد . در مقابل زنان اغلب در مورد موقعیت اجتماعی و شغلی یک مرد و اینکه آیا او میتواند نیازهای یک زندگی خوب را برآورده کند به تفکر می پردازند . شاید به همین دلیل است که چرا مردان احـساس میکنند پذیرفته شدن آنها توسط یک زن منوط به گذراندن یک تست مشکل در مورد وضعیت جسمانی و مالیشان است .

هر چند که زن ها به گفته خودشان دوست ندارند یک مرد به بدن آنها خیره نگاه کند اما وقتی مردی که به او علاقمند است به چشمهایش خیره شود احساس لذت و شادمانی خواهد کرد . یک مرد که میتواند به کمک ارتباط چشمی ، به زن مورد علاقه خود ابراز محبت کند مسلما در زندگی خود بسیار موفق تر عمل خواهد کرد . در واقع میتوان گفت ارتباط چشمی مرحله نخست ابراز علاقه محسوب میشود و یک مرد میتواند به کمک این ارتباط چشمی ، احساسات خود را منتقل کند . اغلب زنها میتوانند صداقت را در نگاه مردان تشخیص دهند . زنان بدلیل درک بالا و روحیه حساس خود این توانایی را دارند که نگاه های منحرف را از نگاه های صادق تشخیص دهند لذا اگر مردی طرز استفاده صحیح از چشمان خود را نداند شانس زندگی با همسر دلخواه خود را نیز نخواهد داشت .

زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند
زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند

برخلاف باور عمومی ، زنها بیشتر از مردان به مسائل دیداری اهمیت می دهند . آنها تمایل دارند آنچه را که دوست دارند ببینند . این دیدن لزوما همراه با خیره شدن و زل زدن نیست و لزومی ندارد که آن چیز کاملا واضح و آشکار باشد . یک نگـاه گذرا کافیست که تمام جزئیات در ذهن آنها ثبت گردد . مردان تحسین می کنـنـد زنـان تـفتیش ؛ یک زن ممکن است قبل از اینکه چشم در چشم یک مرد دوخته باشد و یـا ایـنـکه توجهش را به خود جلب نموده باشد ، بخواهد تصمیم به علاقمند شدن به آن مرد بگیرد .

مردان پـستی بلندی ها و برجستگی ها را مورد توجه قرار می دهـنـد، زنان ساختـار و بنیان را . آنها به چشمها، دستها، دندانها، لبـخـند و کلاس مردان نـیـز توجه می کـنـنـد . زنهایی که بیشتر به خصوصیات وجودی مردان اهمیت می دهنـد، به مردان صادق ، اهل گردش ، قابل اعتماد و با استیل ، زیرک ، خوش مشرب و باکلاس توجه میکنند . چنین مردانی به عنوان افرادی دوست داشتنی ، مهربان و علاقمند بـه دیگران درنظر گرفته می شوند . آنها محدوده وسیعی از تماسها و برخـوردهای شخصی را ایجاد و نگهداری میکنند .

زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند
زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند

یک زن بعد از این که همسر آینده اش را ملاقات نمود این موارد را به یاد خواهد سپرد : چگونگی برقراری ارتباط اولیه توسط او ، لباس او ، بوی ادکلن ، نوشیدنی و غذایی که برای خوردن انتخاب کرد ، آیا مرد با ادب و با تربیتی بود؟ ، آیا با مردها و زنهای دیگر برخوردی داشت؟ و اگر داشت چگونه ، آیا او را خنداند ؟

می بینید که حتی کوچکترین مسائل نیز از نگاه تیز بین خانم ها رد نمیشود و آنها با وسواس خاصی نسبت به مرد ایده آل خود نگاه کرده و در مورد او قضاوت میکنند . اين باور كه زنها فقط به مردهاي خوش تيپ و خوش اندام توجه ميكنند افسانه اي بيش نيست . مرداني كه خود را براي تحت تاثير گذاشتن ديگران آماده ميـكنند ، مـهربان و اهل گردش هستند و خوش مشربي خويش را به نمايش مي گذارند، كـسـاني هــستند كه مود پسند زن مورد دلخواه واقع شده و براي زنان ديگر جنبه رقابتي پيدا مي كنند .

زنان هنگام ملاقات با مردان چه فکرهایی میکنند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دوازده =