مجله اینترنتی بیر کلیک عمومی ازدواج کریستیانو رونالدو با نامزدش بعد از تولد فرزند چهارم

ازدواج کریستیانو رونالدو با نامزدش بعد از تولد فرزند چهارم

0
2
294
ازدواج کریستیانو رونالدو
لینک کوتاه مطلب : http://birclick.ir/pQrGA

ازدواج کریستیانو رونالدو با نامزدش بعد از تولد فرزند چهارم

درشبی که کریستیانو رونالدو ازهمراهی رئال مادرید منع شده بود، شاگردان زیدان یک قهرمانی دیگر به مجموع افتخارات باشگاه رئال مادرید افزودند. اما موضعی که بیش تر از قهرمانی رئال مورد توجه برخی خبرگزاری ها و رسانه قرار گرفت زیورآلات گران بها و البته حلقه نامزدی کریستیانو رونالدو بود. با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید تا به اخبار و حواشی حول خبر ازدواج کریستیانو رونالدو بپردازیم.

کریستیانو رونالدو در مسابقه برگشت سوپرجام اسپانیا درمقابل حریف سنتی رئال مادرید، بارسلونا به علت محرومیت تیمش راهمراهی نکرد. او در دور رفت سوپرجام که با برتری سه بر یک رئال همراه بود گل دوم رئال رابه ثمر رساند ولی به علت هل دادن داور به پنج جلسه محرومیت ازهمراهی تیمش مواجه شده است. رونالدو که درشب مسابقه به همراه خانواده اش تماشاگر ویژه مسابقه تیمش بود بااین که بازی نکردولی قهرمانی با رئال را جشن گرفت.

ازدواج کریستیانو رونالدو
ازدواج کریستیانو رونالدو

رونالدو همانند هم تیمی هایش جام قهرمانی سوپرجام اسپانیا را بالای سر برد. موضوعی که درباره رونالدو جلب توجه کرد زیورآلات گران قیمت او بود، زیورآلاتی همچون یک ساعت ودستبند الماس اماچیزی که بیشتر درمورد وی جلب توجه کرد حلقه ای بود که به دستش انداخته بود.

اخبار وشایعاتی درباره ازدواج کریستیانو رونالدو با جورجینا زن دو رگه آرژانتینی-اسپانیایی دررسانه های اسپانیا شنیده می شود، زنی که به زودی مادرمی شود و فرزند چهارم رونالدو را به دنیا خواهد آورد. اخبار شنیده شده حاکی از آن است که رونالدو ونامزدش بعداز تولد فرزند مشترکشان با هم ازدواج می کنند.

همچنین بخوانید :   راز خالکوبی نکردن کریس رونالدو فاش شد
به اشتراک بگذارید...
بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

اینم جالبه

تقابل روحانی و ترامپ در نشست سازمان ملل

تقابل روحانی و ترامپ در نشست سازمان ملل هفته گذشته هفتاد و دومین نشست سالانه مجمع عمومی سا…