گرفتن اسکرین شات بلند یا اسکرولی در اندروید

355
گرفتن اسکرین شات بلند

گرفتن اسکرین شات بلند یا اسکرولی در اندروید

آپش بسیار جالب Capture more نخستین بار به کاربران سامسونگ در گوشی های نوت ۵ معرفی و به صورت گسترده تر در گلکسی S7 بهبود بخشیده شد. این امکان جدید به شما اجازه می‌دهد که یک اسکرین‌شات کامل و بلند از بالای یک صفحه و با اسکرول کردن تمام آن به پایین، تنها در یک عکس بگیرید. این ویژگی اکنون به لطف گلکسی S8 و با نام جدید Scroll capture مورد توجه قرار گرفته است. با این که این آپشن توسط خود اندروید توسعه داده نشده است، اما به این مفهوم نیست که باید از وجود آن در گوشی‌های اندرویدی دیگر بی‌بهره باشیم. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم شما را با نرم افزار Stitch & Share  برای گرفتن اسکرین شات بلند یا اسکرولی در اندروید آشنا نماییم.

Stitch & Share

به کمک این اپلیکیشن می‌توانید در حالت عادی اسکرین‌شات بگیرید، سپس اپلیکیشن به طور خودکار آن‌ها را به یکدیگر وصل می کند (برخلاف سایر اپلیکیشن ها که در آن‌ها میبایست خودتان به شکل دستی این کار را انجام دهید). تمام کاری که شما احتیاج دارید انجام دهید این است که اسکرین‌شات را به عنوان یک فایل ذخیره کنید.

گرفتن اسکرین شات بلند
گرفتن اسکرین شات بلند

 

شما می‌توانید یک اسکرین‌شات از تمام صحفه وب‌سایت، مقاله خبری یا اپلیکیشن را با Stitch & Share بگیرید. زمانی که آن را دانلود کرده و دسترسی‌هایی که احتیاج است را به برنامه دادید، مثل همیشه اولین اسکرین‌شات خود را تهیه کنید. به پایین صفحه مورد نظر اسکرول کنید، تا قسمتی که بخش کمی از اسکرین‌شات اول هنوز در صفحه دیده شود، سپس اسکرین‌شات بعدی را تهیه کنید. این مراحل را به صورت مکرر انجام دهید تا وقتی که شات‌های لازم از صحفه ای که می‌خواهید را گرفته باشید. در مرحله بعد پنل اعلان گوشی را پایین بکشید و روی علامت Stitch & Share بزنید تا اپلیکیشن باز شود. یا اینکه می‌توانید برنامه Stitch & Share را باز کرده و اسکرین‌شات هایی که قصد دارید انتخاب کنید را به طور خودکار بهم بچسبند. در مرحله آخر روی فلش سبز رنگ بزنید تا اسکرین شات بلند شما آماده شود.

گرفتن اسکرین شات بلند یا اسکرولی در اندروید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

همچنین بخوانید :   آموزش ساخت آنتن برای تقویت امواج 4G در خانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =

بررسی

معرفی برنامه های تشخیص آهنگ بدون دانستن عنوان

معرفی برنامه های تشخیص آهنگ بدون دانستن عنوان معرفی برنامه های تشخیص آهنگ : حتما برای شما …