چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم

560
چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم

چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم

برخی خانم ها از زندگی مشترک خود گلایه دارند و میگویند صمیمیت اول زندگیشان دیگر وجود ندارد و کم رنگ تر شده است . شاید اکثر زوجین این مشکل را در روابط زناشویی خود داشته باشند و به دنبال راه حل برای آن هستند . مرد و زن دو جنسیت متفاوت دارند و بسیاری از ویژگی‌های رفتاری افراد ، مرتبط با جنس‌شان است . به همین دلیل نوع نگاه افراد در قالب جنسیت بسیار متفاوت از یکدیگر است و مساله‌ای که برای یک خانم بسیار جذاب است ممکن است برای همسرش جذاب نباشد یا ماجرایی که برای یک آقا جالب است، لزوما مورد پسند همسرش نیست! پس باید دقت کنیم که جنسیت در نوع نگاه، بیان و ابراز احساسات‌مان متفاوت است . مجله اینترنتی بیر کلیک به جهت حفظ بنیان مقدس خانواده و کمک به زوجین ، اقدام به انتشار این مطلب میکند تا به خانم ها در جهت تسخیر قلب همسرانشان و محبت بیشتر در خانواده کمک کند . با موضوع چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم در خدمت شما هستیم .

چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم
چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم

چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم

قبل از هر چیز باید این نکته را متذکر شویم که یکی از تفاوتهای اساسی زن و مرد اینست که زن ها اغلب احساسی و مردان اغلب منطقی هستند . نتیجه ای که باید از این نکته مهم بگیریم اینست که برای تسخیر قلب یک مرد اول باید ذهن او را تسخیر کنید . یک مرد زمانی که با زن مورد علاقه خود صحبت میکند شاید تحت تاثیر عواطف قرار گرفته و ادای عاشقان را در بیاورد اما مطمئن باشید در زمان تنهایی خود ، تمامی رفتارها و گفتارهای آن زن را دقیقا زیر ذره بین برده و بصورت کاملا منطقی در مورد شخصیت او تصمیم گیری میکند . لذا یک خانم باید  مواظب گفتار و رفتار خود بوده و با ویژگی های مثبتی که دارد نظر مرد مورد علاقه خود را جلب کند . در ادامه به این ویژگی ها بطور خلاصه خواهیم پرداخت .

احساسات خود را کنترل کنید

مردان حتی آنهایی كه واقعا عاشق یك زن می‌شوند تنها بخشی از ذهن و زندگی خود را درگیر یك ارتباط می‌كنند اما زنی كه عاشق شد همه زندگی‌اش صرف عشقی می‌شود كه درگیرش شده است . یک زن برای تسخیر قلب مرد باید یاد بگیرد كه كمتر در مورد احساسش صحبت كند و اصلا لازم نیست هر احساس و واكنشی را بیان کند . شما كارهای دیگری هم دارید كه در كنار عشق به همسرتان باید انجام دهید . شاید این یك حقیقت تلخ برای خانم‌ها باشد اما تحقیقات روان‌شناسان نشان داده است که هرقدر زنان بیشتر حرف بزنند و از احساسشان صحبت كنند و از همه بدتر همه زندگی‌شان را وقف عشق به همسر‌شان كنند، به همان میزان یك مرد را بیشتر از خودشان دور كرده‌اند . البته این بدان معنی نیست که به همسرتان بی توجه باشید میتوان با یک مثال ساده بهتر توضیح داد : نمک به اندازه باعث خوش طعمی غذا میشود اما اگر نمک غذا کم یا زیاد شود طعم خوش غذا از بین خواهد رفت .

همچنین بخوانید :   10 حقیقت جالب در مورد روز ولنتاین و نگاهی متفاوت به آن
چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم
چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم

به ظاهر خود برسید

همانطور که میدانید مردان از طریق چشمان و زنان اغلب از راه شنیداری به فردی علاقمند میشوند لذا ظاهر یک خانم برای یک مرد اهمیت زیادی دارد . پس بهتر است همیشه ظاهر مرتبی داشته باشید و با ظاهری آراسته به استقبال همسر خود که از سرکار برگشته بروید . مطمئن باشید همسرتان از اینکه فقط برای او آرایش کرده و با ظاهری آراسته به استقبالش بروید بسیار خوشحال خواهند بود . همچنین سعی کنید لباس هایی که مورد علاقه همسرتان است را بپوشید و همیشه برای او جذاب باشید .

تعادل را برقرار کنید

محبت یك موضوع ۲ طرفه است و تعادل زمانی به‌وجود می‌آید كه شما به همان اندازه‌ای كه محبت دریافت می‌كنید به همان میزان هم محبت و عشق هدیه بدهید . هدیه خریدن، مهمان كردن همسر‌تان به شام یا سورپرایزكردن همسر‌تان اگر از سمت یك مرد باشد خوب و طبیعی است اما اگر این رفتارها از طرف یك زن به‌صورت پشت سر هم و همیشگی انجام شود هیچ ارزشی ندارد . چون هدیه دادن یك ویژگی مردانه به حساب می‌آید و اگر یك خانم بیش از اندازه‌ای كه همسرش به او محبت می‌كند، به او عشق بورزد دیر یا زود مرد زندگی‌اش را از خود دور می‌كند و آتش عشق یك‌باره در قلب مرد خاموش می‌شود . وقتی یك زن بیش از اندازه به همسرش محبت كند مرد او را مانند مادرش فرض می‌كند و یادتان باشد هیچ مردی نمی‌تواند عاشق مادرش شود بلكه فقط می‌تواند دوستش داشته باشد . پس یاد بگیرید كه در عشق از همسرتان جلوتر قدم بر ندارید . از اینكه مرد زندگی‌تان برای‌تان هدیه می‌خرد یا برای‌تان وقت می‌گذارد شرمنده نشوید و به فكر جبران نباشید چون مردان با انجام این كارها احساس قدرت مردانه می‌كنند .

همچنین بخوانید :   آیا زندگی با نامزد قبل از ازدواج درست است
چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم
چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم

احساسات زنانه از خود بروز دهید

مردان خود از خصلت های مردانه اشباع هستند و اگر خانمی یکی از خصلت های مردانه را از خود بروز دهد بعث دلزدگی مرد خواهد شد پس بهتر است خانم ها سراغ احساساتی که بوی مردانگی میدهد نروند و بیشتر با ناز و عشوه زنانه سعی کنند همسر خود را جذب کرده و فضای خانواده را گرم و صمیمی کنند .

از شوهرتان قدردانی کنید

شوهرتان را تشویق کنید و وقتی برای رسیدن به هدف خاصی تلاش می‌کند، مشوق او باشید . بار‌ها و بار‌ها به او بگویید که به او کاملا ایمان دارید . اگر می‌توانید هر روز از همسرتان به خاطر تلاشی که برای موفقیت و آسایش در زندگی مشترکتان کرده است، قدردانی کنید . اگر یک مرد بداند که توانسته تمام نیازهای همسر خود ( از خوراک و پوشاک گرفته تا نیازهای جنسی) را تامین کند احساس مردانگی و خوشبختی خواهد کرد پس اگر در زندگی خود کمبودی احساس کردید به احساس مردانه او توجه داشته باشید و سعی کنید نیازهای خود را بصورت معقول و به طریقی صحیح از او بخواهید تا او احساس نکند که توانایی تامین کردن نیازهای شما را ندارد . مطمئن باشید هرچقدر که شما او را بیشتر درک کنید علاقه او به شما بیشتر خواهد شد .

چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم
چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم

احترام به حریم شخصی

به شوهرتان نشان دهید که نمی‌خواهید شخصیتش را تغییر دهید و او را‌‌ همان طور که هست، قبول دارید . این نکته را هیچ‌گاه فراموش نکنید که باید برای خلوت و تنهایی او احترام قائل شوید،‌‌ همان طور که شما هم گاهی به تنهایی و خلوت با خودتان نیاز دارید . یک مرد در زمان ناراحتی اغلب دوست دارد در بیرون از خانه و تنهایی قدم بزند چون میداند که برای حل مشکلات زندگی بجای گریه کردن به قدم های استواری نیاز دارد تا در مقابل تمام سختیهای زندگی بایستد پس اگر همسرتان نیاز داشت لحظاتی را تنها باشد بجای اصرا با او بودن ، به خواسته او احترام بگذارید . در مواقعی که او ناراحت یا عصبانی است هرگز سعی نکنید او را نصیحت کنید یا اشتباهش را بزرگ کنید گاهی سکوت بهترین کار است . اجازه بدهید کمی آرام تر شود سپس با محبت قضیه را جویا شده و سعی کنید در کنار همسرتان مشکلات زندگی را حل کنید .

همچنین بخوانید :   دلیل افزایش سن ازدواج در بین جوانان چیست

هرگز نقش بازی نکنید

برای آن كه او را به دنبال خود بكشانید برایش نقش بازی نكنید . مردان كاملاً از بازی‌هایی كه زنان به آنها روی می‌آورند تا توجه مردان را جلب خود سازند آگاهند . حتی ممكن است مردان اغواگردیده و برای پیروزی در بازی‌های شما به هر عملی دست بزنند . اما هیچ‌گاه متعهد به شما نخواهند شد . وقتی در مورد خودتان اعتماد به نفس کافی داشته باشید و با شجاعت دیدگاه ها و علایقتان را مطرح کنید ، همسرتان را مجذوب می کنید . باید بدانید نقاط قوت و ضعف شما کجاست و یک نکته مهم این که کمی شوخ طبعی را چاشنی ارتباط کنید . این ویژگی مردانه یا زنانه نیست و همه افراد از هم صحبتی با کسانی که شوخ طبع هستند، لذت می برند به خصوص اگر آن فرد همسر زندگی شان باشد ، شادی و عشق بیشتری را تجربه خواهند کرد اما زیاد خندیدن هم خیلی خوب نیست و زیبایی شما را از بین خواهد برد . عشق منتظر شماست اما برای رسیدن به زیباترین هدیه هستی باید قدری بیشتر تلاش کرد . این یک راه یکطرفه نیست .

 

چگونه قلب یک مرد را تسخیر کنیم نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − شش =

بررسی

قابلیت های جالب بدن زنان نسبت به مردان

قابلیت های جالب بدن زنان نسبت به مردان هر یک از مرد و زن دارای خصوصیات جالبی هستند که با ت…