چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم

654
چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم

چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم

چشم سوم چیست : چشم سوم با اسامی مختلف از جمله چشم معرفت ، چشم بصیرت، چشم دل، چشم درون، تیسراتیل و آجنا خوانده می‌شود و جایگاه آن در كالبد اثیری و منطبق بر پیشانی در جسم فیزیكی است . برخی دانشمندان اعتقاد دارند كه چشم سوم محلی برای دریافت ادراكات فراحسی ، الهام و اشراق و وسیله‌ای برای ارتباط موجودات با یكدیگر در جهان هستی می‌باشد . از طریق آجنا می‌توان با عوالم و موجودات ماورائی و همچنین با ورای ابعاد مكانی و زمانی ارتباط برقرار ساخت . همچنین با كمك آجنا می‌توان هاله‌ها را دید . در این مقاله هیجان انگیز می خواهیم بدانیم چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم به چه صورت می باشد . تا انتهای این نوشته همراه مجله اینترنتی بیر کلیک باشید .

چشم سوم چيست ؟

چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم
چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم

دانشمندان معتقدند که چشم سوم مانند يک لوبيا است که در بين ۲ ابرو قرار گرفته و کار آن دريافت سيگنالهای انرژی و حتی ارسال آنها نيز هست . شما با استفاده از اين چشم ميتوانيد امواج انرژی که در محيط هست را احساس کنيد اين امواج را از طريق مغز يا روح تجزيه و تحليل کنيد و در نهايت پيام مربوطه را به تصوير بکشيد اين پيام ميتواند يک تصوير ، يک حس و يا هر چيز ماورايی باشد . معمول استفاده من از اين چشم ارسال حس آرامش به افراد و دريافت تصاوير انرژيکی اجسام و اشخاص است . يعنی با استفاده از اين چشم من ميتوانم هاله افراد موجودات فرا مادی و يا دردها و هر چيز غير مادی و انرژيکی را با استفاده از اين چشم مشاهده کنیم .

تست تعيين ميزان فعاليت چشم سوم

چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم
چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم

ابتدا شما بزرگترين انگشت خود را که همان انگشت وسط است را از فاصله ای حدود ۲۰ سانتيمتر به بين ۲ ابرو نزديک کنيد . شما بايد احساسی خاص مانند غلغلک يا حتی درد در آن ناحيه احساس کنيد . اگر هيچ احساسی نداشتيد با انگشت سبابه اين عمل را انجام دهيد و اگر هم باز هيچ احساسی نداشتيد با انگشت کوچک عمل را تکرار کنيد و اگر باز هم احساس نداشتيد با وسيله نوک تيز مثل نوک خودکار اين عمل را انجام دهيد .

هر چقدر که جسمی که به اين چشم نزديکتر شود نوک پهنتر داشته باشد و هر چه فاصله آن از پيشانی بيشتر باشد نشان دهنده باز بودن اين چشم دارد .

برای مثال اگر شما نوک خودکار را از فاصله ۱ سانتيمتری احساس ميکنيد چشم شما بسيار ضعيف است و اگر انگشت وسط خود را از فاصله ۱۰ سانتيمتری احساس کنيد وضعيت چشم سوم شما مناسب است.

توصيعه ميشود اين عمل را به مدت زياد تکرار نکنيد . چون ممکن است دچار سر درد شويد.

آماده سازی فعال کردن چشم سوم

چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم
چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم

شما هر شب يا هر وقتی که بيکار بوديد ميتوانيد اين ناحيه را ماساژ دهيد و يا حتی آنرا به آرامی بخارانيد . شما ميتوانيد از اجسام بهم ريخته که شکل خاصی روی آنها نقش نبسته است بدنبال تصوير خاصی بگرديد مانند اشکالی که روی سنگهای مرمر تشکيل ميشوند .

ما سعی ميکنیم چند تصوير برای مثال روی سايت قرار دهیم و شما اشکال مورد نظر را جستجو کنيد . اگر بعد از مدتی توانستيد اين تصاوير را حرکت دهيد که بسيار عاليست . برای مثال شما فردی را در تصوير پيدا ميکنيد حالا خوب دقت کنيد ممکن است اين فرد به شما بخندد و يا اخم کند يا به سمت شما برگردد و شما را نگاه کند و رويش را از شما برگرداند.

راههای فعال کردن چشم سوم

چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم
چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم

یک قطعه فیروزه را به مدت ده دقیقه بر روی خاک باغچه در آفتاب گذاشته و سپس بمدت بیست دقیقه آن را بر روی چشم سوم خویش قرار دهید . این روش می بایستی هر روز به طور متوالی تکرار گردد . چنانچه حتی یک روز فاصله بیفتد،  اثر پنج روز از بین می رود.

انجام طولانی مدت روش فوق باعث باز شدن نیروی چشم سوم و رویت موجودات ابعاد دیگر و وقایع جهان های مختلف مادی و معنوی خواهد شد . البته انتظار می رود که افراد کمی از این روش طولانی مدت استفاده نمایند .

توجه : به یاد داشته باشید كه همه‎ی این تمرینهای محرك انرژی ، به آگاهی جسمانی موضعی خصوصاً آگاهی موضعی در سطح پوست وابسته‎اند. برای اینكه این تمرینها مؤثر باشند، باید احساس كنید كه آنها واقعاً اتفاق می‎افتند .

چشم سوم چیست و نحوه فعال کردن چشم سوم نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =