میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان

977
میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان

میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان

میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن : بیشتر آنچه مردم ثروتمند را از مردم معمولی جدا می‌سازد ، عوامل ذهنی است . افراد ثروتمند متفاوت از مردم عادی فکر می‌کنند . خبر خوب این است که موفقیت، مهارتی آموختنی است ، و هر کسی می‌تواند بیندیشد ، عمل کند و همچون ابرثروتمند عمل کند .

واقعیت این است که همه ی ما می توانیم به هر اندازه که تصمیم بگیریم ثروتمند شویم . هیچ کدام از ما از ثروتمندی محروم نیست . همه ی حق و حقوق شما برای پولدار شدن به هر اندازه ای که باشد محفوظ است .

پول مثل خورشید است . تبعیض قائل نمی شود . نمی گوید «من به این گل، درخت، یا این شخص گرما و نور نمی بخشم چون آنها را دوست ندارم » پول هم مثل خورشید برای همه در دسترس است به شرطی که واقعاً آن را باور داشته باشیم . هیچ کس استثنا نیست .

در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان را مورد بررسی قرار دهیم . لطفا همراه ما باشید .

میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان
میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان

۱ – طرز فکر خود را عوض کنید

باید چشم به دورترها و هدف بزرگ تان داشته باشید . وقتی که اکثر مردم فقط درختها را می بینند ، شما دید خود را بازتر کرده و جنگل را ببینید . به این ترتیب شما قادر خواهید بود مسیر درست را تصویر کنید و به مقصدی که می خواهید برسید. با داشتن یک تصویر ذهنی و اهدافی برای رسیدن به آن، فرصتهای بیشماری بر سر راه تان پدیدار می شود . باید بارها خودتان را از نو کشف کنید و بیشتر بشناسید و موانع زیادی را پشت سر بگذارید تا به اولین میلیون خود نائل شوید . شناخت واقعیت های درونی خودتان چندان راحت نیست . گاهی حتی در یک روز می فهمید که خودتان بزرگترین دشمن و همینطور بهترین دوست خودتان هستید! به هر حال، تغییر در طرز فکرتان یک عامل الزامی برای رسیدن به ثروت است .

۲ – هدف خود را ایجاد کنید

ثروتمندان یک شبه پولدار نشده اند . قدرت ایجاد اهداف واقعی باعث این اتفاق میشود . تداوم و سنجش تو ویژگی ذاتی در افراد ثروتمند است. ایده ی ایجاد اهداف واقع گرا به شما در تجسم جایی که میخواهید به آن برسید کمک می کند.

همچنین بخوانید :   7 راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته که باید بدانید
میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان
میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان

۳ – بدون خستگی پس انداز کنید

شما باید نهایت سعی خود را بکنید تا هر چقدر که می توانید پول پس انداز کنید ، حتی اگر مبلغ ناچیزی در هر ماه باشد . تکنیک های زیادی برای پس انداز وجود دارد . شما باید برای خودتان روشی مطابق با اوضاع مالی خود تعیین کرده و شروع به پس انداز کنید . حتی اگر درآمد ثابتی داشته باشید، باید نظم و ترتیبی برای این کار اتخاذ کنید . مبلغی که در ابتدای هر ماه کنار می گذارید هر چقدر که هست پس از اینکه به رقم قابل قبولی رسید آنر در بهترین حالت ممکن سرمایه گذاری کنید .

۴ – از میلیونرها بیاموزید

بسیاری از مردم توسط کسانی احاطه شدند که من اسم آنها را «دوستان پیش فرض» می گذارم . اینها آشنایانی هستند که در مغازه ی سر کوچه، باشگاه، مدرسه، محل کار، و جاهای مشابه می‎ بینیم. طبیعتاً با افزایش اعتمادی که بوجود می آید با این افراد دوست می شویم. در هر حال، در بیشتر موارد، این افراد میلیونر نیستند و کمکی هم به شما نمی توانند بکنند .

اگر واقعاً آرزو و اشتیاق دارید که میلیونر شوید ، این افراد ممکن است به شما بگویند که غیر ممکن است . آنها خواهند گفت که شما در خیالات سیر می کنید و دلایلی می آورند که شما هرگز نمی توانید ثروتمند شوید . بجای این حرفها، از میلیونرها بیاموزید. روابط با این افراد را کاهش دهید و در جستجوی اشخاص جدیدی باشید که می توانند به شما کمک کنند تا چند پله بالاتر بروید .

میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان
میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان

۵ – ثروتمندانه لذت ببرید

برای ثروتمند شدن ابتدا باید ثروتمند زندگی کردن را یاد بگیرید . یعنی خودتان را در وضعیتهایی قرار دهید که قبلاً نبودید . بعنوان مثال، رانندگی با خودروی مدرن و جدیدی را امتحان کنید، از یک مشاور املاک بخواهید خانه ی گران قیمتی را به شما نشان دهد، یا یک کیک شکلاتی درجه یک از بهترین شیرینی فروشی شهر بخرید .

خیلی از این موارد هزینه زیادی به شما تحمیل نمی کنند ، بعضی ها هم رایگان هستند. اگر می خواهید به آرزوهای مالی خود برسید، باید به جایی بروید که ۹۷% از مردم دوست ندارند به آنجا بروند. آیا تفریگاه لوکس، چشمه های آب گرم، یا موزه هایی در منطقه شما وجود دارد که بتوانید اوقاتی را ثروتمندانه بگذرانید؟ اگر اینطور است، پس استفاده کنید.

همچنین بخوانید :   ساختن دوباره زندگی بهم ریخته با اصول Agile

۶ – باورکنید ممکن است

اگر باور کنید که میلیونر شدن ممکن است، پس می توانید کاری کنید که این اتفاق بیافتد. اما اگر خودتان را از این فرصت مستثنی کنید و فکر کنید برای دیگران این چنین است، هرگز پولدار نخواهید شد. همچنین هر وقت می توانید ثروتمندان را قدر بدانید و متشکر باشید. کسانی که از ثروت و ثروتمند متنفر هستند محتملاً به هیچ کدام از اینها نمی رسند.

برای تقویت باورها بهترین روش این است که به هر طریق ممکن درباره خودتان و ثروت چیزهای لازم را بیاموزید. مطالعه کتابهایی که توسط ثروتمندان خودساخته نوشته شده یکی از این روشهای آموزش است. با تکمیل آموزش و کسب انگیزه و اشتیاق لازم می توانید به ثروتی که ذر پی اش هستید برسید.

میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان
میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان

۷ – خدمت رسانی کنید

ثروت مادی شما برابر سهم شما از کل جامعه است. شما به این جامعه مدیون هستید. اگر این سوال معروف را از خود بپرسید، «چطور می توانم ارزش بیشتری به افراد بیشتری در زمان کمتری برسانم؟» آنگاه خواهید فهمید که همیشه می توانید کیفیت و کمیت خدمت رسانی به مردم را بیشتر کنید. مردم منتظر خدمات شما هستند.

یک گام از بقیه جلوتر باشید. وقتی که صحبت از کمک به دیگران می شود، هر کاری که از دست تان ساخته است دریغ نکنید.به این فکر نکنید که مردم قدردان شما هستند یا نیستند. شما فقط دانه ها را بکارید و طبیعت خودش باقی مراقبت ها را انجام می دهد.

۸ – کلیه فرصتها را دریابید

در اطراف شما، هر جایی که زندگی می کنید، همیشه فرصتهای خوبی وجود دارد. هر فرصتی که در محدوده ی توانایی شما جای می گیرد را بقاپید. گاهی وقتها به پاداش مالی مورد انتظار دست نمی یابید، اما اگر همچنان به کاشتن دانه ها ادامه دهید، سرانجام به ثمر خواهد نشست.

پول، همان برداشت محصول شماست. میزان ثروت شما نسبت مستقیمی با میزان کار وفعالیت شما دارد. اگر آنچه توانستید را انجام داده اید و هدفی را دنبال می کنید، می توانید انتظار داشته باشید که ثروتمند بشوید. آرزوی ثروت داشته باشید و سرانجام وقتی که آمادگی داشته باشید پول به سمت شما سرازیر خواهد شد.

همچنین بخوانید :   در سفری از بیست تا سی سالگی همراهتان هستیم

امروزه اغلب ثروتمندان کسانی هستند که قبلا در طبقه ی متوسط اجتماعی قرار داشته اند، در یک خانه ی بسیار معمولی زندگی میکرده اند، از مغازه هایی خرید میکرده اند که بیشتر تخفیف بدهند و از کارمندان تمام وقت بوده اند، درست مثل همه ی ما!

میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان
میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان

۹ – جسارت داشته باشید

به دست آوردن ثروت مستلزم داشتن مقدار معقولی از جسارت است . دیو لیندال Dave Lindahl در سن ۲۹ سالگی و در شرایط رکود اقتصادی کار خود را آغاز کرد . هیچ سرمایه ای نداشت و در ابتدا با گرفتن وامی اندک از بانک و خرید مقداری وسایل، مشغول بازسازی خانههای قدیمی شد.  اندکی بعد به فکرش رسید که این خانه ها را بخرد و پس از بازسازی با سود بیشتری بفروشد . با وجود سرمایه ی بسیار کمی که داشت ، این کار بسیار مخاطره آمیز به نظر میرسید اما او این کار را انجام داد و اکنون صاحب مجموعه های آپارتمانی خود است که بیش از ۱۴۳ میلیون دلار ارزش دارند.

۱۰ – ولخرجی نکنید

ثروتمندان ولخرجی نمیکنند . این یک شوخی نیست . آماری که در امریکا گرفته شده است نشان میدهد اغلب ثروتمندان ولخرجی نمیکنند. آنها برای خرید اجناس در انتظار حراج میمانند، برای خرید چانه میزنند تا قیمت بهتری به دست آورند و هرگز بیهوده خرج نمیکنند. بنابر این اگر میخواهید ثروتمند باشید از همین الان صرفه جویی را شروع کنید.

۱۱ – جریان چندگانه ی درآمد داشته باشید

برای مثال، امپراطوری آمبانی در هند، مجموعه ای از کسب و کار را از پوشاک، جواهرات تا خردوه فروشی نفت، ایجاد کرده است. کسب و کار چندگانه به شما کمک میکند تا منابع مالی مختلفی داشته باشید.

میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان
میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان

کلام آخر

در پایان باید گفت که اگر بدانید ثروتمندان آرزو میکنند که دیگران هم مانند آن ها شوند، شگفت زده میشوید. زیرا آن میتوانند از محصولات و خدماتی که دیگران به آنها میدهند استفاده کنند. از این رو آن ها خیریه هایی ایجاد میکنند تا به جامعه ای ما در آن زندگی میکنند کمک کنند.

 

میلیونر شدن با ساده ترین روشهای ممکن در کوتاه ترین زمان نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

بررسی

۷ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته که باید بدانید

۷ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته که باید بدانید ۷ راز موفقیت میلیونرهای خود ساخته  : امرو…