آموزش معنی و مفهوم حرف های خانم ها ویژه آقایان

575
مفهوم حرف های خانم ها

آموزش معنی و مفهوم حرف های خانم ها ویژه آقایان

همان طور که میدانید زن ها موجودات پیچیده ای هستند، اکثر مواقع آقایان متوجه منظور واقعی حرف های آنها نمی شوند. و چه بسا همین عدم درک صحیح آنها باعث جرو بحث های بیهوده شود. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم شما آقایان را با معنی و مفهوم حرف های خانم ها آشنا نماییم.

۱ – هرکاری دوست داری بکن

آنچه که آقایان از این سخن همسرش برداشت می کنند، این است که: ” امروز روز توست هر برنامه های تو ذهنت هستش انجام بده.” اما مفهوم واقعی ” هرکاری دوست داری بکن، خلاف این است، یعنی اینکه هر کاری که دوست داری انجام نده!” در حقیقت او با این جمله قصد دارد همسرش را امتحان کند که چقدر به او اهمیت می دهد و منتظر است جمله اینکه چه چیزهایی برایت انجام بدهم را بشنود.

مفهوم حرف های خانم ها
مفهوم حرف های خانم ها

۲ – الان آماده میشم

آنچه که آقایان می شنوند و برداشت می کنند این است که: ” تقریبا آماده شده است و الآن می آید و می توانیم برویم.” اما مفهوم واقعی سخن او این است که آماده شدنم یک ساعتی طول می کشه. در همین حین چیزی هم برای خوردن برمی دارد و درصورتی که بالافاصله بعد دیدن او از ظاهرش تعریف نکنی، به خانه برمی گردد و لباس و آرایش اش را تغییر میدهد!

۳ – می تونی مواظب بچه ها باشی؟

چیزی که آقایان برداشت می کنند: “می توانم روی کاناپه دراز بکشم و فوتبال تماشا کنم و زیرچشمی حواسم به بچه ها باشد.” “اما مفهوم واقعی حرف او این است که خواهشا به بچه ها غذا بده، آنها را دستشویی ببر، وقت خواب برایشان قصه بگو، به درس و مشق شان رسیدگی کن و نهایتا آنها را بخوابان.”

همچنین بخوانید :   چگونه همسرمان را مطیع و فرمانبردار خود کنیم

۴ – من چیزی نمی خوام

مفهومی که آقایان از این جمله برداشت می کنند این است که: “او هر چیزی که احتیاجش است را دارد و قصد ندارد که برای سالگرد ازدواج مان، تولدش و روز زن هدیه ای بخرم.” اما واقعیت حرف او این است، اگر به من علاقه مند هستی، خودت می فهمی هدیه ای مناسب برای من چیست. همچنین در کنار هدیه باید نوشته ای زیبا و عاشقانه داشته باشی و اگر دقیقا اطلاع نداری من چی دوست دارم، باید از صمیمی ترین دوستم ، مادرم یا یکی از نزدیکانم بپرسی.

مفهوم حرف های خانم ها
مفهوم حرف های خانم ها

۵ – چی؟

در ای شرایط آقایان فکر می کنند باید حرف هایشان را مجددا بگویند. چون که به دلایلی چند دفعه اول نشنیده اند. یا حواس شان جای دیگه ای بوده و یا به سمعک نیاز دارند!!!!!  اما مفهوم واقعی سوال همسرتان این است: همان دفعه اول شنیدم چه گفتی، اما نمی توانم باور کنم که تو آن را گفته باشی، و الان به تو کمی فرصت می دهم که حرفت را تغییر دهی.

۶ – من خوبم

آنچه که آقایان برداشت می کنند: “خودش می تواند از عهده آن کار برمی آید.” اما حقیقت این حرف این است که چند روزه نخوابیده ام، مریض شده ام، تمام کارهایم عقب مانده و باورم نمی شود که از من انتظار داری آخر این هفته پدر و مادرت را به خانه مان دعوت کنم.”

مفهوم حرف های خانم ها
مفهوم حرف های خانم ها

۷ – حرفی با تو ندارم

مفهومی که آقایان برداشت می کند: به نظر قانع شده است، بالاخره آرامتر میشود و عقیده من را قبول میکند. ولی حقیقت واقعی سخن او این است که،” من در آینده آنقدر عقیده خود را با روش های متفاوت و ملایم تکرار می کنم تا در نهایت دست از عقیده خودت برداری.”

آموزش معنی و مفهوم حرف های خانم ها ویژه آقایان نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

بررسی

ساختار بندی مجدد ذهن برای حذف فيلترهای ذهنی

ساختار بندی مجدد ذهن برای حذف فيلترهای ذهنی ما در طول عمر خود با اطلاعات زیادی مواجه هستیم…