عطری برای مادرهای خوش سلیقه و اهل مد

310
عطری برای مادرهای خوش سلیقه و اهل مد

عطری برای مادرهای خوش سلیقه و اهل مد

بی شک مادرها برای ما یکی از مقدس ترین ها می باشند . خرید هدیه برای مادرهایمان بهترین احساس دنیا را به ما می دهد.در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک برای شما سورپرایزی داریم. به شما این بار عطری را معرفی می کنیم… عطری برای مادرهای خوش سلیقه و اهل مد!

عطری برای مادرهای خوش سلیقه و اهل مد
عطری برای مادرهای خوش سلیقه و اهل مد

عطری پر از بوی گل های بلغور و کشکش های بی دانه یک نوستالژی فراموش نشدنی از عطر L’ombre Dans L’eau که باغچه های گل انگلیس را بر روی تن شما می آورد . شما هم میخواهید به یک سفر طولانی و خوشبو به اندازه ی باغ های گل انگیس بروید؟

این عطرها در شیشه های ۷۵ میلی لیتری در حال فروش می باشند از دست ندهید…

اطلاعات جالب از شرکت دیپتیک

پاریس ، خیابان “سن ژرمن”، سه دوست، سه دنیای متفاوت از طرح ها و ایده ها؛ اما هدفی مشترک؛ عوامل اصلی تأسیس و آغاز به کار فروشگاهی با نام “دیپتیک” در سال ۱۹۶۱ هستند. خانه دیپتیک با هدف ارائه محصولاتی بدیع و ساختارشکن در زمینه مد و طراحی داخلی؛ در این سال توسط سه دانش آموخته مدرسه هنرهای زیبای پاریس راه اندازی شد .

“ایو کوئه لون” (طراح داخلی)، “دِزموند نوکس-لیت” (نقاش) و “کریستین گاتروت” (طراح پارچه و لباس)؛ سه هنرمند جوانی بودند که در فروشگاه “دیپتیک” آثار خود را ارائه می کردند. مبلمان و پارچه های طرح دار؛ نخستین محصولاتی بودند که در این فروشگاه عرضه می شدند. همچنین دیپتیک در سال های نخست فعالیت؛ عطرهای وارد شده از انگلستان را نیز ارائه می کرد که این عطرها مانند دیگر آثار این فروشگاه؛ خاص و اغلب نامتعارف بودند.

فروشگاه دیپتیک در سال ۱۹۶۳ تولید و ارائه شمع های معطر را به فعالیت های خود اضافه کرد و سه هنرمند جوان ایده های عجیب و خلاقانه خود را با ساخت شمع هایی که رایحه آن ها فضای آیین های سنتی و مذهبی را بازسازی می کرد؛ به نمایش گذاشتند.

این شمع ها که از خلاقیت و جسارت طراحان و ایده های الهام گرفته شده از سفر به نقاط مختلف؛ از روایحی خاص و تأمل بر انگیز برخوردار بودند؛ روز به روز مورد توجه بیشتری قرار می گرفتند.

چندین سال فعالیت در ساخت شمع های معطر؛ تبحر و توانایی بالایی برای سازندگان در زمینه کار با مواد معطر و ترکیبات مختلف به منظور ساخت روایحی عجیب و متمایز؛ به ارمغان آورد و دامنه ایده های این سه هنرمند خلاق و بلند پرواز را توسعه داد.

قدم گذاشتن در مسیر خلق آثاری متمایز با فضایی هنری و روایحی طبیعی و عمیق؛ زمینه ساز تولد یکی از خانه های عطرسازی ارزنده و موفق به نام “دیپتیک” شد.

 

منبع : elele

 

عطری برای مادرهای خوش سلیقه و اهل مد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =