بزرگتر نشان دادن سرویس بهداشتی کوچک آپارتمانی

420
سرویس بهداشتی

بزرگتر نشان دادن سرویس بهداشتی کوچک آپارتمانی

همانگونه که اطلاع دارید این روزها واحدهای آپارتمان مسکونی از زیربنا بسیار کمتری نسبت به خانه ها و آپارتمان های قدیمی تر مخصوصا خانه های حیاط دار برخوردار هستند. در چنین حالتی از فضاهایی که کمتر در دید هستند فضا گرفته می شود و به فضاهای ضروری تر خانه مانند اتاق نشیمن و آشپزخانه اختصاص داده می شود. سرویس بهداشتی و حمام یکی از این محیط هایی است که فضای کمتری به آن اختصاص داده می شود.  در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک شما را با راه های بزرگتر نشان دادن سرویس بهداشتی کوچک آشنا می نماییم.

سرویس بهداشتی
سرویس های بهداشتی

 

برای دکوراسیون سرویس بهداشتی روش هایی وجود دارد که با رعایت اصول آنها می توانید به نتیجه ایی تضمین شده و دلخواه برسید بی آنکه کمبود فضا آزارتان بدهد. اولین نکته که باید رعایت شود بهره گرفتن از آینه های بزرگ در دکوراسیون سرویس بهداشتی می باشد. مثلا آینه بالا روشویی بدون اهمیت دادن به اندازه و کانتر روشویی، از آینه ای در حد امکان بزرگ استفاده کنید. این روش به طرز اعجاب انگیزی موجب می شود فضا بزرگ تر به نظر برسد. آینه نه تنها محیط بلکه سطح نور و روشنایی موجود در سرویس بهداشتی را دو برابر می کند.

سرویس بهداشتی
سرویس های بهداشتی

 

گام دوم بهره گیری از تجهیزات شناور و بدون پایه است. در مورد توالت فرنگی و همچنین سینک روشویی کابینت دار که فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند، می توانید در صورت علاقه مندی بر وجودشان در سرویس بهداشتی از انواع شناور و بدون پایه که با نصب بر دیوار تعبیه می شود استفاده کنید تا فضا بزرگ تر و دل انگیزتر جلوه کند. در دکوراسیون سرویس بهداشتی توصیه می شود تا جایی که امکانش است از اشیا و عناصری با گوشه های گرد و نرم استفاده کنید.

همچنین بخوانید :   چیدمان دکوراسیون بالکن و حیاط با 14 ایده جذاب

سرویس بهداشتی
سرویس های بهداشتی

 

اشیای بیضی شکل اغلب جای زیادی اشغال می کنند اما بیشتر هم بچشم می آیند و از نظر بار روانی موجب کوچک جلوه کردن فضا می شود. درزمان انتخاب تجهیزات برای سرویس بهداشتی کوچک خود حتما آیتم هایی را برگزینید که گوشه های گرد و نرم داشته باشد. درصورتی که سرویس بهداشتی شما با حمام یکجا است توصیه می شود از پرده برای جداسازی این دو قسمت استفاده کنید. پرده جایگزین بهتری برای دیوار حتی از نوع شیشه ایی محسوب میشود. در این حالت زمانی که احتیاج به جداسازی دو قسمت از یکدیگر نیست پرده را کنار بکشید و محیط را بزرگتر جلوه بدهید.

بزرگتر نشان دادن سرویس بهداشتی کوچک آپارتمانی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

بررسی

طرح های جدید شومینه برای منزل شما

طرح های جدید شومینه برای منزل شما شومینه ها از جمله وسایلی هستند که تاثیر زیادی در زیبایی …