زمانی که از دست رفته است دیگر بر نمی گردد

529
زمانی که از دست رفته است دیگر بر نمی گردد

زمانی که از دست رفته است دیگر بر نمی گردد!

او یاد گرفته است که هیچ چیز آن قدر ارزش ندارد که به آن زیاد فکر کند. او دانسته است که زمانی که از دست می رود دیگر برنمی گردد.merve giray مدیر فروش oleg cassini فلسفه ی زندگی خود را بر این اساس قرار داده است هر کاری را که او را خوشحال می کند انجام بدهد و به دنبال خوشحالی خود برود.در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک با ما باشید تا بگوییم که او چرا بر این باور است که زمانی که از دست رفته است دیگر بر نمی گردد.

زمانی که از دست رفته است دیگر بر نمی گردد
زمانی که از دست رفته است دیگر بر نمی گردد

او از جمله کسانی بود که بعد از اتمام دانشگاهش بدون اینکه مردد بماند که چه کاری را می خواهد تا انجا بدهد به دنیای کار قدم گذاشت. Merve بعد از اینکه لیسانس مترجمی زبان خود را در ترکیه گرفت برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به Milano  رفت و بعد از اینکه تحصیلاتش را در آن جا نیز به پایان رساند در سال ۲۰۱۰ به ترکیه برگشت و در آژانس PR شروع به کار کرد.

او یکی از نقاط قوت کار در آژانس را اینگونه بیان کرد که می توانست با بسیاری از نهادها در ارتباط باشد.merve همیشه می گوید که در کاری که انجام می دهید علاوه بر اینکه گرفتن تصمیمات منطقی نیز مهم می باشد احساسات شما نیز باید بسیار قوی عمل کند. یعنی به کاری که انجام می دهید باید اعتقاد داشته و از صمیم قلب برای کارتان دل بسوزانید و مسئولیتشان را بر عهده بگیرید. و فلسفه ی زندگی خود را رفتن به دنبال چیزهایی که او را خوشحال کرده است قرار داده است.

هم ورزش می کنم و هم غذا می خورم

تا به امروز ورزش های زیادی را امتحان کرده است ولی دقیقا از شش ماه قبل که به سفارش یکی از دوستانش شروع به Crossfit کرده است ان ورزش برای او تبدیل به عشق و هیجان شده است.او این نکته را نیز بیان کرد که به همان اندازه که ورزش را دوست دارد غذا خوردن را نیز دوست می دارد.یکی از مشغولیت های او خوردن غذاهای جدید می باشد.

زمانی که از دست رفته است دیگر بر نمی گردد
زمانی که از دست رفته است دیگر بر نمی گردد

او دوست دارد که فرهنگ های مختلف را بشناسد و از غذاهای آن ها نیز استفاده کند و در بین این ماجراها وقتی ورزش را نیز دخیل می کند از زندگی خود لذت فوق العاده ای می برد.

و محتملا بین ورزش و غذا به مسافرت رفتن نیز یکی دیگر از علایق او می باشد. او به محض فرصت پیدا کردن به دنال کشف نقاط جدیدی از جهان می رود.

دنیای مد هم شغل من هست و هم علاقه من

Merve در زمان کودکی خود به محض اینکه از مدرسه فرصت پیدا می کرد به آتلیه مد مادربزرگش می رفت و همیشه دوست داشت که در آینده او نیز یک طراح لباس و مد شود . امروزه هرقدر که کار آرزوی کودکی خود را نکند هم باز کاری می کند که مرتبط با مد می باشد.

او می گوید که با دنیای مد از کوچکی اشنا شدم و به نحوی همیشه با دنیای مد در ارتباط ماندم و سعی می کنم تا تمامی اتفاقات دنیای مد را از نزدیک دنبال کنم.

منبع : elele

زمانی که از دست رفته است دیگر بر نمی گردد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =