۱۰ روش عجیب آقایان در ابراز علاقه به شریک زندگیشان

596
روش عجیب آقایان در ابراز علاقه

۱۰ روش عجیب آقایان در ابراز علاقه به شریک زندگیشان

خیلی از ماها این جمله را که خانم ها غیر قابل پیشبینی بوده و رفتارهای عجیبی از خود نشان می دهند را بارها شنیده ایم ولی جالب است بدانید آقایان هم دست کمی از خانم ها ندارند و حدقل در ابراز علاقه روش های عجیب خودشان را دارند. با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا شما را با ۱۰ روش عجیب آقایان در ابراز علاقه آشنا نماییم.

علاقه مندی های شما برای او هم جالب است

هنگامی که شوهرتان در مورد چیزهایی که به آن علاقه مندید از شما سوال می کند، مفهومش این است که به شما علاقمند است. او علاقه مند است همه چیز را در باره شما بداند و برای خواسته های شما ارزش قائل است.

روش عجیب آقایان در ابراز علاقه
روش عجیب آقایان در ابراز علاقه

حواسش به شما است

در زمان قدم زدن در پارک یا در جمع های خانوادگی، حواس او کاملا به شماست. قبل از انجام هر عملی، نظر شما را می پرسد. اگر از هم دور باشید، مکررا با شما تماس می گیرد و حال شما را جویا می شود.

دوست دارد بیشتر در کنار شما باشد

در صورتی که همسرتان تمایل دارد بیشتر با شما باشد تا دوستانش، مفهوم این کار این است عاشق شماست. البته این مسئله به این مفهوم نیست که او باید دوستانش را به طور کامل رها کند، بلکه فقط علاقه مند است بیشتر وقت خود را پیش شما سپری کند. در حقیقت، اولویت های زندگی او نسبت به قبل تغییر یافته است.

برای خوشحالی شما هر کاری می کند

برای همسرتان غیر ممکن وجود ندارد و همه تلاشش این خواهد بود که هر آنچه را احتیاج است برای شما فراهم کند. احتمال دارد علاقه مندی های شما یکسان نباشد ولی تلاش او این است که خودش را با شما هماهنگ کند. هیچ وقت به علایق شما بی احترامی نمی کند. به عنوان مثال، اگر فیلم سینمایی خاصی را دوست دارید و مدت ها منتظر نمایشش بوده اید، به جای مخالفت با شما، با خرید دو بلیت سینما، شما را سوپرایز خواهد کرد.

همچنین بخوانید :   عشق و عاشقی باعث ایجاد چه تغییراتی در بدن می شود
روش عجیب آقایان در ابراز علاقه
روش عجیب آقایان در ابراز علاقه

دلش برای شما تنگ میشود

زمانی که عاشق همسرتان باشید، به طور مداوم علاقه دارید در کنار هم باشید و زمانی که از او دور هستید، دلتنگش خواهید شد. همسرتان دائما به شما فکر می کند و با شما در ارتباط است و برای تان پیامک می فرستد و احوال شما را جویا می شود و از آنچه در نبود شما رخ می دهد، باخبرتان می کند. برای تعداد زیادی از مردان، بیان عواطف و احساسات کار مشکلی است، با این حال آنها به روش خودشان تلاش می کنند احساس خود را بیان کنند و از این راه علاقه خود را به شما نشان دهند. به او بیشتر فرصت بدهید و مطمئن باشید از زبان همسرتان جمله «دوستت دارم» را خواهید شنید

دوستت دارم

همسرتان پیش از شما، جمله «دوستت دارم» را مطرح می کند. مهم نیست چه زمانی و کجا این جمله را می گوید، مهم این است که او پیشتر از شما این جمله را به زبان می اورد.

مدام به شما نگاه میکند

او به مواردی در مورد شما توجه دارد که دیگران یا حتی خودتان هیچ زمانی متوجه آنها نشده اید. او به شیوه برخوردتان با سایرین، شیوه بیان احساسات تان، احساس سایرین نسبت به شما و شیوه ای که به طریقه آن خود را به جامعه معرفی می کنید، توجه می کند. او کوچک ترین خصوصیات رفتاری شما را رصد میکند و به خاطر می سپارد. او شما را همان گونه که هستید تحسین می کند. به این ترتیب او فقط عاشق شما نیست، بلکه او عاشق هر آن چیزی است که در رفتار و درونتان دارید.

همچنین بخوانید :   معرفی عشق های زندگی ساره بیات

شیوه نگاه کردنش به شما متفاوت است

شوهرتان به عنوان یک همسر به گونه ای به شما می نگرد که انگار زیباترین و خاص ترین شخصی هستید که جهان تا به حال به خود دیده است. این شیوه نگاه، نگاه مادی یا لحظه ای نیست، در حقیقت نگاهی است سرشار ازعشق و صداقت، تنها شیوه نگاه نیست بلکه امواج مثبت انرژی است که بین دو زوج رد و بدل می شود. در چشمان او هیچ چیز جز شما وجود ندارد.

روش عجیب آقایان در ابراز علاقه
روش عجیب آقایان در ابراز علاقه

علاقه مند است با دوستان و خانوده اش آشنا شوید

هنگامی که مردی، همسر مدنظرش را به خانواده و اطرافیان خود معرفی می کند، یعنی آن رابطه برای شوهر آینده تان کاملا جدی است. او برای ازدواج جدی است و احساس عشق و علاقه عمیقی به شما دارد.

از برنامه های زندگیش به شما می گوید

هنگامی که مرد در باره احساس شما نسبت به ازدواج و تشکیل خانواده و کودک و فرزند سوالاتی می پرسد و همچنین افکار خود را در این باره بیان می کند، این یعنی او به آینده خود در کنار شما فکر کرده و علاقه دارد در کنار شما تشکیل خانواده بدهد. هنگامی که هردو در این زمینه علایق مشترکی داشته باشید، به احتمال فراوان هردوی شما آماده تشکیل زندگی هستید.

۱۰ روش عجیب آقایان در ابراز علاقه به شریک زندگیشان نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 2 =

بررسی

شعله ور کردن عشق همسرتان با ۱۸ توصیه کارساز

شعله ور کردن عشق همسرتان با ۱۸ توصیه کارساز در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک توصیه‌های …