درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش اول

524
درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید

اگر به شما بگوییم که باعث هر چه به سرتان می آید فقط شما هستید و اگر می خواهید بعضی چیزها را اصلاح کنید در ابتدا باید به خودتان بنگرید و اصلاح را از خودتان آغاز کنید آیا این باعث می شود که نیروی خودتان را به یاد بیاورید ؟ در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک سعی داریم تا به شما بگوییم که باید درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید.

سال ۲۰۱۷ سال رابطه ها خواهد بود و این رابطه صرف یک رابطه عاشقانه نیست. بلکه تمام رابطه ها مثل رابطه با والدین، فرزندان، پول و… همه از این دسته روابط هستند.مثلا رابطه با مادر خود نزدیک به ۱۶ رابطه دیگر را تحت الشعاع قرار می دهد.

مثلا انرژی زندگی و شادی و افسردگی و پول تحت الشعاع این رابطه بوده و رابطه با پدر نیز به مسائل دیگری مثل شغل و .. را تحت الشعاع قرار می دهد. یعنی اگر نمی توانیم مشکلی که در کارمان به وجود آمده است راحل کنیم مجبور هستیم به یک قدم قبل برگردیم تا ببینیم در رابطه با پدرمان چه مشکلاتی حل نشده باقی مانده است.

یا اگر یک اعتیاد خود را نمی توانیم حل کنیم باید ببینیم که با پدر خود چه مشکلاتی داریم. سر همین موضوع هست که ما در زندگی خود مقصرترین انسان ها را پدر و مادر خود می بینیم.

سال ۲۰۱۷ نیز به ما می گوید برای شروع روابط سالم در ابتدا باید به منشا یعنی پدر و مادرمان برگردیم.

همچنین بخوانید :   درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش دوم
درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید
درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید

رابطه ها سریع می شوند

یک رابطه باید به آرامی شکل بگیرد تا پایه های آن قوی باشد. درست است که سرعت خوب می باشد و شاید شما از این سرعت راضی باشید و از اتفاقاتی که می افتد خشنود باشید  ولی این هم مد نظرتان باشد که نتیجه این سرعت و پیان این داستان ممکن است مثل پایان داستان سیندرلا خشنود نباشد.سرعت در رابطه را باید در ابعاد وسیع فکر کنید. ابعادی که نتایج وسیعی را نیز در پی دارد.

آیا در این رابطه من، واقعا من هستم ؟

پاسخ به این سوال اطلاعاتی را در اختیارتان می گذارد که با این جواب می توانید عادلانه در مورد طرفین قضاوت کنید.

اینکه از خود بپرسید: من در رابطه با این ارتباطمان در واقع چه فکری می کنم؟  من در رابطه با او چه حسی دارم ؟ من از او چه می خواهم ؟  یا در رابطه با این رابطه برنامه ی من چیست؟ برای خودم چه برنامه ای دارم ؟ آیا رابطه ی ما واقع خوب پیش می رود؟ ما باید به این سوالات به طور کامل جواب بدهیم.بعضی اوقات احساسات قلبی ما باعث می شود تصمیمات اشتباهی بگیریم.

گاهی تصمیماتمان را باید با عقل و احساس قلبی و ندای درونیمان بگیریم.و به خودمان بگوییم آیا من در این رابطه به طور کامل من هستم؟اگر مدام این سوال را از خودتان بپرسید به آنچه که می خواهید می رسید.

انسان ها همیشه به خود می گویند که چه چیزهایی را نمی خواهند و این اشتباه است.

چون فقط با این کار به آن چیزها قدرت می بخشند.به جای این باید روی اینکه چه می خواهید تمرکز کنید.

همچنین بخوانید :   عشق قبلیتان را با این ترفندها دوباره برگردانید

منبع : elele

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش اول نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهارده =

بررسی

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش سوم

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید در بخش قبلی از این پست به بررسی این موضوع …