درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش دوم

811
درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش دوم

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید

در قسمت قبلی ازاین پست به بررسی روابط پرداختیم و ریشه ی رابطه با پدر و مادر و تاثیر آن را بر تمام روابط زندگیمان دانستیم. در این قسمت از مجله اینترنتی بیرکلیک نیز برای شما از درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش دوم سخن می گوییم . همراهمان باشید…

آیا فقط به زبان آوردن خواسته هایمان کافی می باشد ؟

صدا و به زبان آوردن فقط فرکانس می باشد. یعنی ما با به زبان آوردن خواسته هایمان فرکانسی در فضا پخش می کنیم که انرژی مثبت را لفزایش داده و به صورت عکس العمل به ما برمی گرداند. یعنی اگر در زندگیمان انصاف و عدالت می خواهیم باید از عدالت حرف بزنیم.تا به صورت عدالت به ما برگردد اگر از بی انصافی و ضایع شدن حق حرف بزنیم همین به ما میرسد.

اینکه هر آنچه که می خواهید را با اعتقاد قلبی و محکم به زبان بیاورید خود یکی از اساسی ترین رکن ها می باشد.اینکه بگویید من تمام حقم را ز دنیا خواهم گرفت این درست نیست. باید بگویید من تمام دارم حقم را از دنیا می گیرم. این درست است یعنی به زبان حال بیان کنید.

اما گاهی فقط به زبان آوردن کافی نیست باید رفتار متنسب با خواسته نیز داشت. مثلا بعضی ها می گویند که می خواهند پولدار شوند ولی هیچ کاری را نیز پسند نمی کنند. بعضی ها فقط دوست دارند که خیالبافی کنند . در خیال خود برای خودشان یک زندگی در نظر می گیرند و عاشق آن طرز زندگی می شوند.اما نکته مهم اینجاست که حتی موقع تصور و خیالبافی نیز از خودتان بپرسید که آیا واقعا شما لایق این زندگی هستید؟ آیا بعد از قرار گرفتن در آن شرایط نیز من شما من واقیتان خواهد بود؟

همچنین بخوانید :   یک رابطه شکست خورده را چگونه می توان احیا کرد

تنها به این صورت می توانید بفهمید که به هر رابطه چقدر تعلق دارید و چقدر من واقعیتان باقی مانده است.

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش دوم
درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش دوم

اصلاح رابطه را از کجا شروع کنید ؟

از خودتان ، احساست و تفکراتتان و آرزوهایتان بپرسید که چه می خواهید و دوست دارید کجا باشید و چگونه بودن برای من از هر چیزی بهتر است. و بحث دیگر هم این است که تنها زمانی که با خودتان ارتباط خوبی دشته باشید می توانید با دنیای اطرافتان نیز به خوبی ارتباط داشته باشید.وقتی با بدنتان، سلامتیتان و سلامت روحتان به خوبی رابطه داشته باشید موفق هستید.

اگر با خودتان درست رفتار نکنید با دنیای اطرافتان نیز به مشکل برمی خورید و اتفاقات طرافتان را نمی توانید به خوبی هضم کنید.

اگر زندگی استاندارد و واقعیتان تطابق ندارند …

همه ما برای خودمان یک زندگی ستاندارد داریم که اگر همه چیز چنان باشد دیگر مشکلی نخواهیم داشت و در طرف دیگر نیز واقعیت ها وجود دارد . یک زندگی واقعی با کلی پارامتر و مشکل…

در واقع این بار نیز خود انسن است که می تواند همه را حل کند و یا مانع بگذارد. در زندگی هیچ کسی بیشتر از خود انسان نمی تواند در زندگیش مانع بگذارد. اگر انسان به انرژی خود پی ببرد همه چیز درست می شود.

در دنیا همه چیز به طور مساوی پخش شده و همه امکانات برای هر کسی وجود دارد و این فقط خود انسان است که بخواهد از آن امکانات استفاده کند یعنی همه چیز در درون انسان ها حل و ی متوقف می شوند.

همچنین بخوانید :   درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش سوم

منبع : elele

 

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش دوم نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 16 =

بررسی

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش سوم

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید در بخش قبلی از این پست به بررسی این موضوع …