درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش سوم

410
درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش سوم

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید

در بخش قبلی از این پست به بررسی این موضوع که تنها به زبان آوردن خواسته ها برای رسیدن به آن ها کافی نمی باشد و همه چیز مستلزم ایمان قلبی و تلاش می باشد. همچنین به شما یاد آور شدیم که تمام تغییرات از خودتان آغاز خواهد شد. در این قسمت از مجله اینترنتی بیرکلیک نیز برای شما از درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش سوم سخن می گوییم . همراهمان باشید…

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش سوم
درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش سوم

راه هایی برای دوست داشتن خود جهت شروع یک رابطه

همه ما دوست داریم که یک پرنس سوار بر اسب سفید باشیم و یا مثل پرنسس ها زندگی کنیم ولی در اکثر مواقع زندگی چنین نیست. بسیاری از مواقع پیش می آید که میبینیم بین زندگی و ما چقدر فاصله می باشد و یا بین زندگی واقعی و زندگی ایده آل ما فرسنگ ها فاصله است.به خاطر این باید ابتدا فاصله بین من و من واقعی را صفر کنید. نزدیکی به خود یعنی نزدیکی به دوست و همسرو…

اکثر ما موقع تصمیم گیری در مورد شریک زندگی فقط به موارد ظاهری نگاه می کنیم اینکه خوش هیکل و خوش تیپ باشد رکن اساسی می شود ولی آیا به نتایج این انتخاب نیز تن خواهیم داد؟

مثلا زنی دنبال یک مرد فیت بود و همچنین مردی نیز قسمت او شد ولی بعدا مشکلاتی به وجود آمد. مثلا زن دوست داشت هفته ای چند بار با پارتنرش بیرون غذا بخورد ولی مرد فقط مرغ و برنج می خورد . مرد به خاطر ورزشش صیح خیلی زود از خواب بیدار شده و به دویدن میرفت ولی زن دوست داشت با او تا در وقت بخوابد.

همچنین بخوانید :   یک رابطه شکست خورده را چگونه می توان احیا کرد

این ها ریزه کاری های یک تصمیم سطحی بود پس باید همه ابعاد انتخاباتمان را در نظر بگیریم.پس باید خوب تصمیم بگیریم که لازمه این نیز شناخت خود می باشد. اینکه تا چه حدی می توانم خودم را تحت فشار قرار دهم؟ تا چقدر می توانم او را مرکز زندگیم قرار دهم و یا من چقدر مرکز زندگی او واقع می شوم؟ جواب این ها را باید بدانیم.

منبع : elele

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش سوم نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =

بررسی

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید بخش دوم

درست کردن یک رابطه را ابتدا از خودتان آغاز کنید در قسمت قبلی ازاین پست به بررسی روابط پردا…