دانستنی های جالب رژ لب و نحوه استفاده آن

302
دانستنی های جالب رژ لب

دانستنی های جالب رژ لب و نحوه استفاده آن

آیا شما هم از آن دسته خانم هایی هستید که اغلب لب‌هایتان را آرایش می‌کنید ولی نمی‌دانید که چگونه از تمام جلوه های یک رژ لب برای داشتن نهایت زیبایی استفاده نمایید؟ در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک شما را با دانستنی های جالب رژ لب و نحوه استفاده آن آشنا نماییم تا بتوانید به لب‌هایتان به زیباترین شکل ممکن جلوه دهید.

۱ – آرایش همزمان چشم ها و لب ها

خانم‌هایی که آرایش از آرایش سنگین چشم و رژ لب تیره استفاده می‌کنند ظاهر ناخوش آیندی پیدا می‌کنند. اگر قصد دارید رژ لب قرمز بزنید، سایر آرایش صورتتان را سبک نگاه دارید. برای مثال یک خط چشم سبک یا یک تاچ ریمل به طور کامل آرایش چشمتان کافی خواهد بود.

۲ – نحوه رژ لب زدن

روش های گوناگونی برای استفاده از رژ لب وجود دارد و الزاما روش خاصی در این بین مطرح نیست. درصورتی که بر استفاده ی حرفه‌ای از رژ لبتان تأکید دارید می‌توانید با یک آرایشگر ماهر در باره استفاده از آن مشورت نمایید، در غیر اینصورت به آسانی رژ خود را مستقیمان به لب‌هایتان بزنید.

دانستنی های جالب رژ لب
دانستنی های جالب رژ لب

۳ – رژ لب‌های تست

هیچ گاه نباید از رژ لب تست مستقیما روی لبهایتان استفاده کنید، حتی یک بار! این عمل کاملا غیر بهداشتی است. توصیه ما این است که، رژ را روی نوک انگشتانتان امتحان کنید. بافت نوک انگشتان بیشتر از سایر نواحی بدن به بافت لب‌هایتان نزدیک است.

۴ – بهترین زمان استفاده از خط لب

بعضی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند ابتدا خط لب بکشند، با این منطق که شما قادر نخواهید بود بعد از استفاده از رژ لب، خط طبیعی لب‌هایتان را ببینید. ولی بعضی ها هم ترجیح می‌دهند پس از اینکه از رژ لب استفاده کردند، خط لبشان را بکشند. از هر دو روش استفاده کنید و ببینید کدام یک برای شما مناسب تر است.

همچنین بخوانید :   تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای 2017 بخش اول

۵ – رژ روشن، خط لب تیره

مشخص بودن ناحیه لب خیلی خوب است، ولی دقت داشته باشید که خط لبتان با رژ یا برق لبتان همخوانی داشته باشد. ترکیب خط لب تیره با رژ لب روشن، چهره تان را رنگ و رو رفته نشان خواهد داد.

دانستنی های جالب رژ لب
دانستنی های جالب رژ لب

۶ – مانع مالیدن رژ لب به دندان‌ها یا لیوانتان شوید

با کمی زبان زدن به لبتان قبل از آنکه جرعه ای از نوشیدنی تان را بنوشید، از مالیده شدن رژ لبتان بر لیوان جلوگیری کنید! همچنین جهت مانع شدن از مالیده شدن رژ لب به دندان هایتان، بعد از استفاده از رژ، انگشت اشاره ی خود را در دهانتان گذاشته سپس لب‌هایتان را ببندید و انگشتتان را بیرون بکشید. به کمک این روش رژ اضافه، در عوض دندان ها به انگشتتان مالیده می‌شود.

۷ – رابطه رژ لب و رنگ پوست

شاید شما از یک رژ لب خاص خوشتان بیاید، ولی احتمال دارد روی لب‌های شما زیبایی پیدا نکند. با یکی از متخصصان فروشگاه لوازم آرایشی مورد نظرتان در باره رنگ پوست و رنگ رژ لب‌های خودتان صحبت نمایید.

دانستنی های جالب رژ لب و نحوه استفاده آن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =

بررسی

علاقه کودکان به آرایش کردن و راه های حل این مشکل

علاقه کودکان به آرایش کردن و راه های حل این مشکل کافی‌ست تنها چند دقیقه از کودک تان غافل ش…