حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو بخش دوم

355
حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو ( بخش دوم )
لینک کوتاه مطلب : http://birclick.com/HFeAf

حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو بخش دوم

در قسمت قبل شما را با نکات ریز آرایشی آشنا کردیم. در این قسمت نیز  اگر می خواهید حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو ( بخش دوم ) صورت را یاد بگیرید با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه شوید.

نکات ریز و پایه آرایشی

هنگام خرید پودر و رنگ پایه یکی از بزرگترین اشتباهات این می باشد که رنگ را روی گونه امتحان کنید.این صورت امتحان کردن باعث می شود که تفاوت رنگ ایجاد شود. پودر را روی گردنتان امتحان کنید.به این صورت بین صورت و گردنتان تفاوت رنگ ایجاد نمی شود.

اگر می خواهید ابرویتان بالاتر از جایی که هست دیده شود با یک مداد سفید زیر ابرویتان را خط بکشید و بعدا با دستتان پخش کنید.

حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو ( بخش دوم )
حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو ( بخش دوم )

اگر می خواهید که خط چشمتان پخش نشود یک مقدار پودر زیر پلکتان بزنید و با دستتان پخش کنید در این صورت دیگر خط چشمتان پخش نخواهد شد.

پودر صورتتان را سعی کنید که از بالا به پایین بزنید هم کارتان راحت می شود و هم زیبایی بهتر و بیشتری دارد.

اگر می خواهید که رژتانماندگاری بیتری داشته باشید یک راهی پیشنهاد می کنیم. می توانید رژتان را بزنید و سپس یک دستمال کاغذی رو لبتان بگذارید و بعد بردارید. سپس روی رژتان مقداری پنکک بزنید در این صورت هم ماندگاری رژتان بیشتر می شود و هم مات بودن آن به نظر می رسد.

برای اینکه شکل ابروهایتان زیباتر به نظر برسد روی ابروهایتان را مقداری روشن کننده بزنید و با دستتان بمالید در این صورت ابروهایتان زیباتر به نظر می رسد.

همچنین بخوانید :   معرفی میوه هایی برای جذابیت بیشتر شما در جامعه

برای اینکه لب هایتان زیباتر به نظر برسد بعد از اینه رژتان را زدید بین لب بالا و لب پایین خود مقداری پودر و یا سایه رنگ روشن بزنید در این صورت لب هایتان سه بعدی به نظر می رسد.

بعد از اینکه آخرین تاریخ مصرف لوازم آرایشتان به پایان رسید دیگر از آن ها استفاده نکنید. چون ترکیبات داخل آن که عوض می شود به شما و سلامتی پوستتان ضرر خواهد رساند.

منبع : elele

حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو بخش دوم نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر
به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

اینم جالبه

معرفی میوه هایی برای جذابیت بیشتر شما در جامعه

معرفی میوه هایی برای جذابیت بیشتر شما در جامعه معرفی میوه هایی برای جذابیت بیشتر شما در جا…