حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو بخش اول

524
حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو ( بخش اول )

حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو بخش اول

راه هایی برای آسان کردن آرایش شما که زیاییتان را چند برابر خواهد کرد. اگر می خواهید حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو ( بخش اول ) صورت را یاد بگیرید با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه شوید.

یک آرایش محو جهت زیبایی طبیعی

اگر از اینکه هر بار به پلک های پایین خود ریمل میزنید ریمل به صورتتان می خورد خسته سده اید می توانید مشکلتان را با یک قاشق پلاستیکی حل کنید. قاشق را برعکس زیر پلک هایتان بگذارید و بعد ریمل بزنید.

برای اینکه بتوانید یک خط چشم مثل گربه بکید و نوک این خط چشمتان زیبا بشود یک باندی بر روی چشمتان بچسبانید و بعد خط چشمتان را بکشید. بعد از اینکه خط چشمتان را کشیدید حالا می توانید برچسبتان را دربیاورید.

برای اینکه آرایشتان بهتر و زیباتر و شاداب تر دیده شود از روشن کننده ها استفاده کنید.در گوشه های چشمتان از روشن کننده ها استفاده کنید در این صررت آرایش شما بر روی صورتتان کدر به نظر نمی رسد.

حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو ( بخش اول )
حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو ( بخش اول )

اگر هنوز ریملتان تمام نشده است ولی چون خشک شده است دیگر نمی توانید استفاده کنید فرچه آن را زیر آب داغ بگیرید و تمیزش کنید و فرچه خیس خودتان را دوباره داخل ریمل بگذارید در این صورت می بینید که ریملتان مثل قبل نو شده است.

برای آنکه صاحب لب هایی درشت بشوید حتما لازم نیست که عمل جراحی انجام دهید. بروید و دندان هایتان را مسواک بزنید . بعد از آن به آرامی لب هایتان را نیز مسواک بزنید و بعد از آن کمی عسل بمالید. می بینید که لب هایتان چگونه درشت می شود.

همچنین بخوانید :   حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو بخش دوم

برای اینکه چشم هایتان درشت بشود زیر چشمانتام را خطی سفید بکشید. فراموش نکنید که مداد سیاه باعث می شود چشمان شما کوچکتر دیده شوند.

برای اینکه سایه شما براقتر دیده شود قبل از اینکه سایه بزنید یک بار بر روی چشمتان پایه سفید کار کنید.

برای اینکه فرمژه شما راحتتر و بهتر مژه هایتان را فر کند آن راا از قبل با سشوار گرم کنید و بعد از فرمژه استفاده کنید. فقط فرمژه را خیلی گرم نکنید تا مژه هایتان را نسوزاند.

منبع : elele

حیله ها و ترفندهای یک آرایش ماهرانه و محو بخش اول نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + چهار =

بررسی

پاکسازی حرفه ای و سریع پوست با ۷ روش طبیعی در خانه

پاکسازی حرفه ای و سریع پوست با ۷ روش طبیعی در خانه پاکسازی حرفه ای و سریع پوست : پوست در ز…