تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش و افزایش محبوبیت

480
تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش

تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش و افزایش محبوبیت

نیت مثبت و لبخند مسری هستند. در صورتی که دو عامل فروش با کارکرد مشابه وجود داشته باشد، اصلی ترین عامل تمایز بخش میان آماری که کسب می کنند، نگاه مثبت و نیت آنهاست. فروشندگی کاری تکراری به حساب می آید، درنتیجه تنها راه برای تنوع بخشیدن به روزهای کاری تان دارید، این است که مقداری حس کنجکاویتان را بیشتر کنید. مشتاق کمک کردن به سایرین، مشتریان و اطرافیتان باشید. به این بیاندیشید که خدمات و محصولات شما این شانس را می دهد دنیای مشتری را تغییر دهد و شیوه عملکرد شما در امر فروش می تواند تغییرات زیادی در زندگی آنها ایجاد کند. در این قسمت از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم شما را با تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش آشنا نماییم.

تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش
تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش

درصورتی که این طور فکر نمی کنید، پیشنهاد میکنیم شغلتان را تغییر دهید. فعال باشید و به شغلتان علاقه پیدا کنید تا مشتریان نیز شما را فردی کاردوست ببینند. همه ما مانند کودکانی هستیم که علاقه مند به عشق و علاقه دیگرانیم؛ حتی اگر از این شرایط خبر نداشته باشیم. در باره فروش با نیت خوب مقالات زیادی نوشته شده است. طریقه ایستادن قدرتمند، در شرایطی که شانه ها رو به عقب هستند، موجب می شود شما فروشنده با اعتماد به نفس جلوه کنید. هنگامی که تماس تلفنی می گیرید، لبخند روی لبتان داشته باشید. این کار را به صورت خود آگاه انجام دهید تا همه چیز تغییر کند.

وقتی که قصد دارید برای دریافت اطلاعات تماس بگیرید، واقعا کنجکاو باشید. پیش از تماس اطلاعات لازم را از اینترنت دریافت کنید و برای اطلاعات بیشتر با مشتری تماس بگیرید و فراموش نکنید که به قول معروف فیس تو فیس با مشتری صحبت کنید؛ حتی درصورت نیاز پشت صفحه کامپیوتر یا از طریق موبایل. تحقیقات صورت گرفته از طریق Citricx و Webex نشان می دهند که معامله فیس تو فیس موجب افزایش بیش از ۳۰ درصدی رنج معامله می شوند. اغلب افرادی را که می بینید که در زمان تصمیم گیری در شرایط بی روحی می نشینند و به شما خیره می شوند و صبر می کنند که شما این شرایط رخوت انگیز را از آنها دور کنید.

همچنین بخوانید :   آلن تورینگ نابغه دنیای کامپیوتر
تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش
تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش

آنها علاقه مند هستند صحبت کنند، بسیار دوست دارند یک گوش شنوا داشته باشند و کسی باشد که نسبت به آنها توجه و همدلی داشته باشند. همه این شکل نیستند. تریلیاردها دلار در سرتاسر جهان بر پایه همین اصل جابجا می شود. آنها شدیدا در انتظار لبخند شما هستند تا میزان انرژی شان افزایش پیدا کند. مشتریان صبر می کنند که شما به صورت ویروسی بهشان روحیه انتقال دهید. آیا قادر خواهید به آنها ایده هایی عالی بدهید؟ باید دید.

اگر کمی هوشیار باشید، قادر خواهید بود ایده هایی را که در فکر خودشان دارند گرفته، درباره شان گفتگو کنید و بهشان کمک کنید تا ذهنشان را سر و سامان دهند. احتمال دارد مشتری تان خسته باشد. شاید خودتان هم همین طور باشید. ولی به شما بستگی دارد که شرایط را چطور پیش ببرید. قلبتان را درگیر کارتان کنید. گوشی تلفن را بردارید و به گونه ای شماره بگیرید که گویی تنها شانس شما برای کسب موفقیت به همین تماس بستگی دارد. سرزندگی شادی می آورد. شاد بودن مسری است. عموم افراد به سوی فردی جذب می شوند که در حال لبخند زدن و خنده رو است، نه فردی که پشت تلفن دارد از استرس یا ترس می میرد! انسان های موفق هر چیزی را بارها تمرین کرده اند.

تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش
تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش

آنها از صمیم قلب به کاری که انجام می دهند علاقه دارند. هنگامی که مشتری مجذوب کارتان می شود، همیشه تلاش داشته باشید به او کمک کنید، نه اینکه به او کالایی بفروشید یا او را گول بزنید. اشتیاق این را داشته باشید که می توانید به فردی یا به کسب و کاری کمک کنید. آنها در مشاغلی فعالیت دارند که زندگی و کسب و کار دیگران را بهبود می بخشد. آنها قصد دارند به مشتریان انگیزه بدهند، عادات رفتاری خوبی در آنها ایجاد کنندیا درمانشان کنند. مشاغلی بشر دوستانه. روزی از یکی از این فروشندگان باسابقه پرسیدم که چه روشی برای فروش در پیش گرفته است. پاسخ کوتاه او شگفت زده ام کرد:

همچنین بخوانید :   گوشی هواوی Mate 10 یک ماشین هوشمند

« من تنها به چشمانشان نگاه می کنم و تبسمی می زنم و به آنها این قوت قلب را می دهم که می خواهم کسب و کارشان را دچار تحولی روبه جلو کنیم.»

این فروشنده قهار بسیار لبخند می زند و در یک شهر کوچک ساحلی زندگی می کند. او پیش تر در حیطه ورزشی کار می کرد. مفید سخن می گوید و چشمانی بسیار گیرا دارد. او روشهای برقراری ارتباط با مردم را به طور کامل آموخته است. نکته ای که به ما گفت، نکته بسیار ارزشمندی بود. انتقال باور، ایمان و قوت قلب به مشتری؛ کنترل کسب و کار همچون ناخدایی که روی عرشه کشتی ایستاده است و مشاوری که از عملکرد اصولی کسب و کارش اطمینان خاطر دارد

تاثیر لبخند خودآگاه بر میزان آمار فروش و افزایش محبوبیت نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 19 =

بررسی

۹ جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند

۹ جمله شگفت انگیز که مشتریانتان عاشق شنیدنش هستند تعیین اصول راهبردی جهت خدمات مشتریان موض…