بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام و لینکدین

560
بهترین زمان پست گذاشتن

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام و لینکدین

بهترین زمان پست گذاشتن در شبکه های اجتماعی موقعی است که فالورهای شما بیشترین حضور خود در شبکه های اجتماعی را دارند. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک به اطلاعاتی درباره مناسبترین زمان ارسال پست در شبکه‌های اجتماعی بخصوص لینکدین و اینستاگرام می‌پردازیم.

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

کاربران اینستاگرام در تمام طول روز از این برنامه استفاده می‌کنند. تنها احتمال دارد در روزهای بعد از تعطیلات آخر هفته از درصد توجه آن‌ها به این برنامه کمتر شود.

بهترین زمان پست گذاشتن
بهترین زمان پست گذاشتن

طبق مطالعات صورت گرفته توسط موسسه Quick Sprout، استفاده از اینستاگرام بسیار مستحکم و در روزهای شنبه(دوشنبه در کشورهای اروپایی) با افزایش و در روزهای بعد از تعطیلات با کاهش مواجه می‌شود. ولی روی هم رفته، تمام روزهای هفته برای ارسال پست در اینستاگرام مناسب هستند. طبق گزارش Patel، بیشتر مخاطبان این برنامه در خارج از ساعات کاری از آن استفاده می‌کنند. پژوهش های صورت گرفته توسط موسسه Elle & Co نشان می دهد که بهترین روز برای گذاشتن پست در اینستاگرام روز شنبه است. از آنجا که کاربران اینستاگرام بصورت مداوم فعال هستند، افراد می‌توانند در تمام طول روز پست بگذارند.

بایستی توجه نمایید در ساعات بین ۳-۴ بعدازظهر از فعالیت کاربران اینستاگرام کمی کاسته می‌شود. طبق مطالعات موسسه Huffington Post، بهترین زمان گذاشتن پست در این برنامه ۲ ظهر و ۵ بعدازظهر است. ساعت و روز اوج حضور کاربران چهارشنبه ساعت ۸ عصر است. در مطالعات موسسه TrackMaven نیز آمده است که بهترین موقع برای گذاشتن فایل‌های ویدئویی در اینستاگرام بین ساعت ۹ شب تا ۸ صبح است ولی ارسال تصاویر در همه روزهای هفته مناسب است اما در روزهای پنج‌شنبه و دوشنبه این آمار کمی افزایش می‌یابد. البته باید شرایط بومی و ساعات کشورهای مختلف را لحاظ کنیم.

همچنین بخوانید :   ایده هایی برای تولید محتوا در کسب و کارهای اینستاگرام

بهترین زمان پست گذاشتن در لینکدین

مناسبترین زمان ارسال پست در اواسط هفته ساعت ۴-۶ بعدازظهر است. روزهای سه‌شنبه از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح. سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۸:۳۰ صبح، ۱۲ ظهر و ۵-۶ بعدازظهر.

بهترین زمان پست گذاشتن
بهترین زمان پست گذاشتن

براساس مطالعات موسسه Quick Sprout، مناسبترین روزها برای ارسال پست در لینکدین در بازه روزهای کاری و ترجیحا سه‌شنبه، چهارشنبه و پنج‌شنبه است. اوج میزان کلیک‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها در روزهای سه‌شنبه صورت می گیرد. طبق مطالعات صورت گرفته توسط موسسه Elle & Co، مناسبترین روزها برای ارسال پست سه‌شنبه و پنج‌شنبه بین ساعات ۷:۳۰ تا ۸:۳۰ صبح و ۵ تا ۶ بعدازظهر است.

بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام و لینکدین نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 1 =

بررسی

تعداد کاراکترهای مجاز در شبکه های اجتماعی چقدر است

تعداد کاراکترهای مجاز در شبکه های اجتماعی چقدر است تعداد کاراکترهای مجاز در شبکه های اجتما…