افزایش سرعت مرورگر کروم و بهبود عملکرد آن

423
افزایش سرعت مرورگر کروم

افزایش سرعت مرورگر کروم و بهبود عملکرد آن

مرورگر کروم پس از گذشت مدت زمانی که استفاده شود کند می شود و سرعتش کم می‌شود. به احتمال بسیار زیاد مرورگر کروم شما هم اکنون سرعت اولیه سابق را ندارد. برای برطرف کردن این مشکل می‌توانید مرورگر را یکبار حذف کرده و مجددا نصب کنید. توجه داشته باشید این کار موجب می‌شود کلیه تاریخچه مرورگر و اطلاعات آن حذف شود. در این مطلب از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم نرم‌افزاری را معرفی کنیم که بدون نیاز به پاک کردن مرورگر کروم باعث افزایش سرعت مرورگر کروم میشود.

نرم‌افزار SpeedyFox، نرم‌افزار ایده آلی برای بهبود سرعت در مرورگر کروم است. این برنامه، برنامه‌ی مجانی است که کاملا با مرورگر کروم سازگار است و به جهت بهبود سرعت آن استفاده می‌شود. شما با کمک این نرم‌افزار می‌توانید سرعت مرورگر کروم خود را تا بیش از ۳ برابر افزایش دهید. شما با بهره گیری از این نرم‌افزار می‌توانید حتی سرعت این مرورگر‌ها Firefox, Vivaldi Skype,  Mozilla Thunderbird و Palemoon را بهبود ببخشید.

افزایش سرعت مرورگر کروم
افزایش سرعت مرورگر کروم

نرم‌افزار SpeedyFox، با کم حجم کردن دیتابیس مرورگر و بدون پاک‌ کردن داده‌، موجب افزایش مرورگر مورد نظرتان می شود و سرعت آن را بهبود می بخشد. این‌ نرم‌افزار تاریخچه مرورگر‌های شما و علاقه مندی های شما را پاک نمی‌کند. ولی ما همیشه پیشنهاد می‌کنیم پیش از آغاز هرگونه فعالیتی یک نسخه بک آپ از داده‌های مرورگر خود تهیه نمایید.

شما می‌توانید این نرم‌افزار را به صورت مجانی از این قسمت دانلود کنید. بعد از اجرای برنامه این نرم افزار مرورگر کروم و پروفایل‌های شما در این مرورگر را شناسایی می‌کند. بعد از آن پروفایلی که قصد دارید بهینه کنید را انتخاب کرده و گزینه Optimize را بزنید. بسته به میزان حجم پروفایل شما درصد بهینه‌سازی مرورگر متفاوت است. جهت افزایش مرورگر خود می‌توانید هر ماه یکبار از این نرم‌افزار استفاده کنید و سرعت مرورگر خود را افزایش دهید.

افزایش سرعت مرورگر کروم و بهبود عملکرد آن نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

همچنین بخوانید :   آموزش ریست تنظیمات مرورگرهای گوگل کروم و فایرفاکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 2 =

بررسی

قابلیت های مخفی گوگل کروم در اندروید

قابلیت های مخفی گوگل کروم در اندروید مرورگر گوگل کروم  Google Chrome یکی از بهترین مرورگره…