۱۰ جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری

633
10 جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری

۱۰ جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری

مسیر زندگی زناشویی دارای افت و خیزهای بسیاری است و هر یک از زوجین امکان دارد در این مسیر دچار ناراحتی هایی شوند . مردان بزرگ کسانی هستند که خیلی سریع این مسیر را یاد گرفته و باعث خوشی و سعادت خود و همسرشان شوند . مردان باید در افکار و نوع رفتار خود دقت کنند البته نیازی به شق القمر کردن نیست بلکه کافیست مهمترین نکاتی که در زندگی یک خانم نقش دارد را یاد گرفته و رعایت کند و بدین ترتیب رضایت همسر خود را جلب نماید . در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم ۱۰ جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری را برای شما بیان کنیم پس همراه ما باشید .

10 جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری
10 جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری

۱۰ جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری

نیت ما در این مطلب اینست که بصورت خیلی مختصر و مفید نکات ساده ای را در مورد رابطه زناشویی مطرح کنیم که هر مردی میتواند با رعایت آنها کیفیت رابطه خود با همسرش را به نحو قابل ملاحظه ای بهبود بخشد .

۱ – زمانیکه از سرکار به منزل میرسید قبل از شروع هر کاری تمام توجه خود را معطوف به همسرتان بکنید . مثلا اگر همسرتان محیط خانه را تمیز کرده از او قدردانی کنید یا اگر قرار بود به یک پزشک مراجعه کند در موردش بپرسید و نتیجه آن را جویا شوید . پس یکی از نکات جادویی اینست که سعی کنید در زمان ورود به منزل اول سراغ همسرتان بروید و سوال های مشخصی از او بکنید نه اینکه همان اول بخوابید یا سراغ روزنامه و گوشی و یا مسابقه فوتبال بروید .

همچنین بخوانید :   حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند

۲ – شاید مهمترین نکته این باشد که به همسرتان توجه کنید . به مناسبتهای ویژه و گهگاه بدون دلیل مشخص به او شاخه گلی هدیه کنید . از حالت چهره و طرز لباس پوشیدنش تعریف کنید .  اگر ناراحت است به احساساتش بها بدهید و  وقتی خسته است به او کمک کنید .

10 جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری
10 جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری

۳ – اگر به هر دلیلی قرار شد دیر به منزل برسید حتما او را در جریان بگذارید . اگر احساساتش جریحه دار شده با او همدردی کنید . به او بگویید متأسفم که ناراحت هستی بعد سکوت کنید، بگذارید بداند که حال او را درک می کنید .

۴ – اگر همسرتان اظهار ناراحتی کرد هرگز به او توضیح ندهید که شما باعث ناراحتی او نیستید . او نیاز به دلیل و برهان ندارد بلکه نیازمند همدلی و همدردی است .

۵ – در زمانی که همراه همسرتان به بیرون میروید حتما از او درباره نیازهایش بپرسید « آیا لازم است چیزی برایت بخرم ؟» مطمئن باشید او بیشتر از هرکس دیگری هوای جیب شما را دارد و به همین خاطر شاید نتواند نیازهایش را به شما بگوید پس پرسیدن شما بهتر است و مایه خوشحالی او خواهد شد .

۶ – جمله دوستت دارم را فراموش نکنید . شاید برخی از مردان بگویند که خیلی از این جمله استفاده کردم و دیگر برایم تکراری شده . در جواب ایشان باید گفت که چون خانم ها همیشه خود را در مقام ضعف میبینند هیچگاه از شنیدن این جمله سیر نخواهند شد . پس سعی کنید در موقعیت های مناسب از این جمله استفاده کنید .

10 جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری
10 جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری

۷ – زمانیکه همسرتان از دست کسی ناراحت است طرف همسرتان را بگیرید حتی اگر مشکل از طرف همسرتان بود . بگذارید او بداند که شما پشتوانه محکمی برای او هستید و هیچ کسی نمیتواند جای او را در قلب شما بگیرد و او مهمترین شخص در زندگی شماست . مخصوصا اگ صحبت در مورد یک خانم باشد باید با احتیاط در موردش با همسرتان صحبت کنید .

همچنین بخوانید :   به خطر افتادن روابط زناشویی با این عادت های اشتباه

۸ – خانم ها به تیپ و قیافه و ظاهر اهمیت زیادی قائل هستند . پس سعی کنید هم به ظاهر خود برسید و هم در مورد پوشش همسرتان نظر بدهید و اگر از لباس او خوشتان نیامد خیلی راحت به او بگویید که این لباس مناسب نیست مطمئن باشید او از اینکه شما به طرز لباس پوشیدن او اهمیت میدهید خوشحال خواهد شد . همچنین سعی کنید در حضور دیگران ( مخصوصا خانواده همسرتان ) به او محبت کنید . خلاصه به ظاهر قضایا اهمیت زیادی بدهید .

۹ – در کیف خود یکی از عکس های مناسب همسرتان را نگهداری کنید . مطمئن باشید او هر وقت که چشمش به این عکس بیفتد از خوشحالی ذوق خواهد کرد . همچنین سعی کنید در مناسبت های مختلف کمی حرف های محبت آمیز برای همسرتان بنویسید و در جایی قرار دهید که او ببیند .

۱۰ – نظر او را محترم شمارید . اگر قرار است تصمیمی بگیرید با او نیز مشورت کنید . اگر همسرتان نمیتواند در تصمیم گیری ها شما را کمک کند هرگز او را کنار نگذارید بلکه بصورت غیرمستقیم راه حل را به او بگویید تا همسرتان آن راه حل را مطرح کند و به این ترتیب به او کمک کنید تا بتواند در تصمیم گیری ها در کنار شما باشد .

۱۰ جمله مهم برای مردان در رابطه با همسرداری نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

بررسی

حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند

حرف هایی که مردان دوست دارند از همسر خود بشنوند مردان و زنان تفاوت های زیادی با هم دارند ک…