ورزشهایی که کارایی بدن در رابطه جنسی را افزایش میدهد

709
کارایی بدن در رابطه جنسی

ورزشهایی که کارایی بدن در رابطه جنسی را افزایش میدهد

هر گونه ورزشی مانند، پیاده روی تند تا دوچرخه سواری، که قابلیت این را داشته باشند که ضربان قلب و میزان تنفس تان را بهبود بخشد، می تواند جریان خون در تمام قسمتهای بدن تان را افزایش دهد و در نتیجه کارایی بدن در رابطه جنسی هم بهبود می یابد. انجام دادن ورزشهای فیزیکی این امکان را به شما میدهد لذت رابطه جنسی شما و همسرتان را بالا رود. در این مطلب به تعدادی از حرکات ورزشی که به افزایش کیفیت رابطه جنسی کمک می‌کنند، اشاره می‌کنیم.

۱ – شنا

دانشمندان هاروارد براین باورند که شناگران زن و مرد از سالهای ۶۰ سالگی شان به بعد برابر با افرادی که ۲۰ سال از آنها جوان تر بودند، رابطه جنسی سالمی داشتند. شنا درحقیقت استقامت ورزشکاران را بالا می برد، انعطاف پذیری و توانایی افراد را افزایش می دهد و از استرس می کاهد. شنا همچنین کالری های اضافی را می سوزاند و باعث کاهش وزن میشود (اضافه وزن و چاقی رابطه عکس میل جنسی است). قابل ذکر است که ورزش شنا مردان چاقی که به مشکلات جنسی دچار هستند کمک فراوانی می کند.

کارایی بدن در رابطه جنسی
کارایی بدن در رابطه جنسی

۲ – حرکات شکم

انعطاف پذیری و مقاومت مرکز اصلی بدن زیربنای اکثر کارهایی است که انجام می دهید. این نیرو به ما در بهبود کیفیت رابطه جنسی نیز کمک می کند. درنتیجه تمرین های مربوط به استحکام هسته مرکزی بدن و همچنین شکم، همچون کرانچ، انجام دهید.

شما می‌توانید با بالا بردن بالاتنه و قفسه‌سینه و تمایل دادن آن به ناحیه لگن (کرانچ معمولی) این حرکت را اجرا کنید یا همچنین میتوانید با بالا بردن پاها و لگن به سمت قفسه سینه این عمل را انجام دهید (کرانچ معکوس)، یا در صورت توانایی میتوانید هر دوی این حرکات را همزمان انجام دهید (کرانچ دوبل).

همچنین بخوانید :   هر آنچه که باید برای رسیدن به ازدواج موفق بدانید
کارایی بدن در رابطه جنسی
کارایی بدن در رابطه جنسی

۳ – حرکت قورباغه

این ورزش به شما کمک می کند که در زمان داشتن رابطه جنسی، انعطاف بیشتری داشته باشید. حرکت قورباغه، باعث نرم شدن نواحی ران ها و همچنین لگن می شود. همچنین از اضطراب فرد ورزشکار نیز می کاهد.

کارایی بدن در رابطه جنسی
کارایی بدن در رابطه جنسی

۴ – هینج

در صورتی که می خواهید دست ها و پاهایتان سریع خسته نشوند، حرکت ورزشی ” هینج ” را به شما پیشنهاد میکنیم. برای انجام این حرکت تقریبا با زاویه ۴۵ درجه به پشت متمایل شوید و پس از چندی مکث به حالت صاف و مستقیم برگردید سپس دوباره این حرکت را چند بار دیگر نیز تکرار کنید.حرکت هینج با وجود اینکه ظریف به نظر میرسداما موجب می شود که بدن تان پرقدرت و پرتوان شود و در هر شکلی که قرار گرفته باشید، زود خسته نشوید.

کارایی بدن در رابطه جنسی
کارایی بدن در رابطه جنسی

۵ – حرکت پلانک

پلانک قویترین حرکت برای تقویت عمیق ترین سطوح ماهیچه های شکم تان و کم کردن چربی های اضافه بدنتان است. همچنین ساعد، ران و باسن تان به کمک این حرکت نیز قوی میشود.

حرکت پلانک را روزی یک مرتبه انجام دهید. پلانک به دو حالت انجام می شود، روش عادی و نرمال و مرسوم همان حالت شنای سوئدی است که هم میتوان برروی دست و هم برروی آرنج انجام داد و روش مشکلتر آن پلانک یک طرفی است که برروی یک دست و یک پا صورت میگیرد.

برای انجام حرکت پلانک، آرنج تان را به موازات شانه هایتان به روی زمین با زاویه ۹۰ درجه بگذارید و پاهایتان هم به روی پنجه بگذارید. دقت داشته باشید، پشت تان به حالت کاملا صاف دربیاید. در این شکل به مدت ۳۰ ثانیه بمانید. می توانید در عوض گذاشتن آرنج ها روی زمین، کف دست هایتان را روی زمین بگذارید.یا اگر هم روی پنجه پایتان قادر نیستید بمانید، زانوان تان را روی زمین بگذارید.

همچنین بخوانید :   با دلایل مختلف دردهای شکمی و خطرات آنها آشنا شوید
کارایی بدن در رابطه جنسی
کارایی بدن در رابطه جنسی

نکته آخر

زوج هایی که با یکدیگر و در کنار هم ورزش می کنند، همدلی بیشتری بین آنها صورت می گیرد. پژوهش ها نشان داده است که انجام حرکتهای های فیزیکی علاقه جنسی در زن و مرد را افزایش می دهد و زوجین پس از ورزش برای همدیگر جذاب تر به نظر می آیند.اگر با همسرتان به ورزش کردن روی آورده اید، حرکات تان را با او هماهنگ کنید. این کار در ایجاد رابطه عاطفی و احساسی تان تأثیر بسزایی دارد.

ورزشهایی که کارایی بدن در رابطه جنسی را افزایش میدهد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 5

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =

بررسی

۶ توصیه برای اینکه مانند ورزشکاران حرفه ای تغذیه و تمرین داشته باشید

۶ توصیه برای اینکه مانند ورزشکاران حرفه ای تغذیه و تمرین داشته باشید شاید اغلب ما به دلیل …