۸ کشور که زیباترین زنان ارتشی را در اختیار دارند

1,079
زیباترین زنان ارتشی

۸ کشور که زیباترین زنان ارتشی را در اختیار دارند

در حال حاضر زنان هم پای مردان در رشته های گوناگون فعالیت می کنند. زنان نه تنها فعال بلکه بسیار دقیق، منظم و آراسته هستند. در بعضی از کشورها خانم ها وارد ارتش می شوند و نقش های پررنگ را از جمله کماندو، سرباز یا جنگنده، به عهده می گیرند. قدمت حضور زنان در ارتش به بیش از ۴۰۰ سال قبل باز می گردد، یعنی همزمان در جنگ های جهانی اول و دوم. در این مطلب از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم شما را با ۸ کشور که زیباترین زنان ارتشی را در اختیار دارند آشنا نماییم.

۱ – آمریکا

آمریکا یکی از مجهز ترین کشورهای جهان است که قدرتمندترین ارتش های جهان را با حضور خوشچهره ترین زنان دارد. از سال ۱۹۴۸ تاالان زنان در جنگ ها حضور دارند اما قبلتر از آن به عنوان پرستار، فراهم کردن لباس های سربازان و کمک به جنگنده ها فعالیت می کردند. در سال ۲۰۱۲ فقط ۱۴ درصد از زنان در ارتش آمریکا فعالیت داشتند اما در حال حاضر بیش از ۱۶۵۰۰۰ زن در فهرست نیروهای ارتش و بیش از ۳۵۰۰۰ در کارهای دفترداری ارتش فعالیت میکنند.

زیباترین زنان ارتشی
زیباترین زنان ارتشی

۲ – جمهوری چک

ارتش جمهوری چک زیباترین زنان ارتشی را دارد. در گذشته، جمهوری چک حضور خانها را در نیروهای نظامی ممنوع اعلام کرده بود اما پس از جنگ جهانی دوم زنان نیز این اجازه را کسب کردند. در طول جنگ جهانی دوم زنان به عنوان اپراتور ارتباطات، کارگر اسحله و پرستار بیمارستان ها همپای نیروی هوایی زنان بریتانیا به انجام وظیفه میپرداختند.

همچنین بخوانید :   چاه یعقوب در آمریکا یکی از نقاط خطرناک زمین
زیباترین زنان ارتشی
زیباترین زنان ارتشی

۳ – لهستان

کشور لهستان نیز یکی از کشورهایی است که زیباترین زنان ارتشی جهان را دارد. در حال حاضر بیش از ۲۳۰۰ زن در نیروی هوایی، دریایی و نیروهای گارد ارتش این کشور مشغول به انجام وظیفه هستند و دولت لهستان حقوق برابری را برای آنها، دقیقا مانند مردان، قائل شده است. طبق پژوهش هایی که در سال ۲۰۰۷ صورت گرفت، ۸۰۰ زن در ارتش لهستان فعالیت دارند که ۴۷۱ از آنها افسر، ۳۰۸ افسر درجه دار و ۲۱ نفر سایر رتبه های دیگر دارند. آنها در لباس های ارتشی هم مانند روزهای عادی زندگی شان زیبا و چشمگیرند.

زیباترین زنان ارتشی
زیباترین زنان ارتشی

۴ – انگلستان

یکی از باشکوه ترین ارتش های جهان، ارتش بریتانیاست، به خاطر این که زنان از سال ۱۹۹۰ تا به امروز در ارتش این کشور حضور دارند. هرچند آنها در نبردها نقشی ندارند اما دولت بریتانیا در حال اقدامی است تا مسئولیت هایی را در طول جنگ به آنها بسپارد.

زیباترین زنان ارتشی
زیباترین زنان ارتشی

۵ – پاکستان

در فهرست جذاب ترین زنان ارتشی، نام کشور پاکستان نیز دیده میشود. در حقیقت پاکستان اولین کشور مسلمان است که خانم ها نه تنها در ارتش بلکه در نبرد ها نیز حضور دارند. از سال ۱۹۴۷ به بعد بود که بانوان پاکستانی مسئولیت هایی را در نیروهای نظامی از آن خود کردند.

زیباترین زنان ارتشی
زیباترین زنان ارتشی

۶ – یونان

ارتش کشور یونان نیز یکی از نیروهای نظامی معروف در جهان است که زنان خوشچهره زیادی را در خود جای داده است. این زنان نه تنها به خاطر زیبایی، بلکه به خاطر دانش ادبیات شان نیز محبوبیت دارند. در تحولات جدید پسران بالای ۱۸ سال باید به طور اجباری به مدت زمان ۹ ماه در ارتش یونان خدمت کنند اما حضور بانوان در ارتش اختیاری است.

همچنین بخوانید :   با دره آب فشان ها یکی از عجایب گردشگری روسیه آشنا شوید
زیباترین زنان ارتشی
زیباترین زنان ارتشی

۷ – روسیه

خانم هایروسی در سرتاسر جهان به زیبایی شهرت دارند اما این واقعیت مانع از ورود آن‌ها به ارتش نمیشود. البته نه فقط زیبایی بلکه ارتش نظامی زنان روسیه نقش اساسی را در ارتش آن کشور به خصوص در زمان جنگ جهانی دوم به عهده داشته اند. به عنوان نمونه در جنگ بزرگ میهنی آنها به نحو احسن عمل کردند. قابل ذکر است که، روسیه یکی از قوی ترین و عظیم ترین نیروهای نظامی جهان را دارد.

زیباترین زنان ارتشی
زیباترین زنان ارتشی

۸ – رومانی

هرچند قدرت ارتش زنان رومانیایی در قیاس با کشورهای دیگر بسیار ضعیف است ولی آنها از نظر زیبایی ظاهری در صد فهرست ما قرار دارند. زنان رومانی نه تنها زیبا بلکه بینهایت سخت کوش و توانمندند به صورتی که نقش اساسی را در نیروی هوایی رومانیایی در طول جنگ جهانی دوم ایفا کردند. امروزه نیز این زنان در نیروی دریایی، هوایی و زمینی این کشور انجام وظیفه میکنند.

زیباترین زنان ارتشی
زیباترین زنان ارتشی
۸ کشور که زیباترین زنان ارتشی را در اختیار دارند نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 12 =

بررسی

بهترین کشورها برای مهاجرت و پیشرفت کاری در سال ۲۰۱۸

بهترین کشورها برای مهاجرت و پیشرفت کاری در سال ۲۰۱۸ بهترین کشورها برای مهاجرت و پیشرفت کار…