درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با ۷ ماده غذایی

1,328
درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با 7 ماده غذایی

درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با ۷ ماده غذایی

درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان :  هنگامی که آلت تناسلی مرد توانایی ايجاد نعوظ يا حفظ نعوظ به مدت كافي جهت انجام عمل مقاربت جنسی ، ( بزرگ و سفت شدن آلت مردان را نعوظ ميگويند ) را ندارد اختلال نعوظ گفته می شود که مهمترین مشکل جنسی آقایان می باشد .

اکثر مردان گاهی اوقات، برخی از مشکلات سخت شدن یا نعوظ ماندن آلت تناسلی را تجربه کرده اند، اما این اختلال نعوظ نامیده نمیشود که باعث نگرانی شود. تنها در صورتی که در عملکرد جنسی مشکل ایجاد کند و آنرا غیر ممکن سازد و سبب نارضایتی مداوم شود، اختلال نعوظ نامیده میشود.

درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با 7 ماده غذایی
درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با ۷ ماده غذایی

در دیدگاه کلی تر، دو نوع اختلال نعوظ می تواند زندگی جنسی مردان را تحت تاثیر قرار دهد. علت اصلی پزشکی و یا روانی است.

در اینجا، روانی اجتماعی به معنای اثرات روانی – از جمله اثرات روابط اجتماعی بر عملکرد جنسی است. البته، شرایط پزشکی نیز روی سلامت روانی تاثیر می گذارد، و در حالی که علت اصلی ناتوانی جنسی،عوامل پزشکی یا روانی است، بین این دو می تواند همپوشانی وجود داشته باشد .

اختلال نعوظ به طور گسترده ای به عنوان “ناتوانی جنسی” شناخته می شود . در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم با روشهای درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با ۶ ماده غذایی بیشتر آشنا شویم . لطفا همراه ما شوید .

درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با 7 ماده غذایی
درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با ۷ ماده غذایی

۱ – بلوبری

بلوبری ، یکی از بهترین مواد غذایی برای تقویت قوای جنسی است و بعضی از محققان می‌گویند که مانند ویاگرا عمل می‌کند . بلوبری سرشار از ترکیبات مهم و قدرتمندی است که عروق خونی را منبسط می‌کنند و گردش خون را در سراسر بدن بهبود می‌بخشند. به‌علاوه، بلوبری سرشار از فیبر است که کلسترول اضافی را قبل از جذب شدن و رسوب کردن در رگ‌های خونی از بدن خارج می‌کند. کاهش کلسترول در خون و تقویت جریان خون، دو عامل مهم هستند که آلت تناسلی را در شرایط مطلوب قرار می‌دهند و باعث شکل‌گیری نعوظ پایدار می‌شوند.

همچنین بخوانید :   دستور دم کردن قهوه ترک با شیر و نحوه سرو کردن آن

۲ – انجیر

انواع انجیرها دارای میزان زیادی از اسیدهای آمینه مهم هستند که می‌توانند استقامت جنسی را افزایش بدهند. به نظر متخصصان، کمبود اسیدهای آمینه یکی از مشکلاتی است که می‌تواند باعث کاهش استقامت جنسی و یا عدم تمایل برای فعالیت جنسی شود.

۳ – بادام‌ زمینی

بادام‌ زمینی ، یکی از منابع طبیعی و غنی برای دریافت نوعی اسید آمینه به‌نام ال-آرژنین است که وجودش برای افزایش استقامت جنسی در مردان ضروری است. ال-آرژنین، رگ‌های خونی موجود در آلت تناسلی را منبسط می‌کند و جریان خون را هم در این ناحیه از بدن تقویت می‌سازد. درنتیجه، استقامت جنسی مردان به‌واسطه فعالیت ال-آرژنین درحین فعالیت جنسی بیشتر می‌شود.

۴ – سیر

سیر حاوی ترکیب خاصی به‌نام آلیسین است که جریان خون به‌سمت اندام‌های جنسی را تقویت می‌کند. محققان می‌گویند که افزایش جریان خون به‌سمت آلت تناسلی، قدرت نعوظ را بیشتر می‌کند و استقامت جنسی را در مردان افزایش می‌دهد.

درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با 7 ماده غذایی
درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با ۷ ماده غذایی

۵ – موز

مطالعات مختلفی نشان می‌دهند که موز می‌تواند سطح انرژی مردان را درحین فعالیت جنسی بالا ببرد و از همین طریق هم استقامت جنسی را در آنان افزایش بدهد.

موز حاوی آنزیمی به‌نام بروملین است که قوای جنسی مردان را تقویت می‌کند و میل جنسی آنان را هم بیشتر می‌کند. موز، یکی از منابع غذایی مناسب برای دریافت ویتامین‌های B نیز محسوب می‌شود که سطح انرژی را درحین فعالیت جنسی افزایش می‌دهند.

۶ – شکلات تلخ

شکلات تلخ ، یکی از خوراکی‌هایی است که می‌تواند استقامت جنسی را در مردان افزایش بدهد. محققان می‌گویند که این قابلیت بیشتر از هر چیزی به دو ترکیب فنیلتیلامین و آلکالوئید ارتباط دارد.

همچنین بخوانید :   این میوه ها بیشترین مقدار قند را دارند

فنیلتیلامین، نوعی ترکیب شیمیایی است که احساسات مثبت را درحین فعالیت جنسی بیشتر می‌کند و کافئین موجود در آلکالوئید هم با افزایش سطح انرژی، به افزایش استقامت جنسی کمک می‌کند.

۷ – قهوه

این نوشیدنی باعث افزایش سوخت و ساز بدن, افزایش جریان خون در تمام بدن از جمله آلت تناسلی میگردد .  قهوه می تواند به بهبود نعوظ و همچنین برای درمان اختلال در نعوظ کمک کند .

درمان مهمترین مشکل جنسی آقایان با ۷ ماده غذایی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

بررسی

این میوه ها بیشترین مقدار قند را دارند

این میوه ها بیشترین مقدار قند را دارند این میوه ها بیشترین مقدار قند را دارند : گلوکز نوعی…