خواص سیر در تقویت قوای جنسی افراد سرد مزاج

665
خواص سیر در تقویت قوای جنسی

خواص سیر در تقویت قوای جنسی افراد سرد مزاج

محققان طب سنتی با اشاره به فواید بسیار سیر از منظر طب سنتی، بخصوص برای مبتلایان به قندخون و فشار خون بالا معتقدند مصرف این گیاه برای تقویت قوای جنسی بسیار مفید و موثر است، ولی چون طبع سیر بسیار گرم است استفاده آن به منظور تقویت قوای جنسی تنها برای سردمزاجان مناسب است.در این مطلب از مجله اینترنتی بیرکلیک شما را با خواص سیر در تقویت قوای جنسی افراد سرد مزاج آشنا مینماییم.

خواص سیر در تقویت قوای جنسی

از منظر طب سنتی سیر خاصیت گرم و خشکی دارد و از دید درجه گرمی درجه سه است به این مفهوم که گرمی خیلی زیادی دارد و تنها یک درجه با گرمی درجه چهار که باعث سمیت محصول می شود فاصله دارد.

ولی از دید کلی، سیر برای تقویت قدرت جنسی افراد سردمزاج مناسب است و در افراد گرم‌مزاج‌ اثر عکس دارد یعنی موجب ضعف قدرت و کاهش میل جنسی افراد گرم مزاج می شود و استفاده زیاد آن در افراد با مزاج گرم و در مناطق گرمسیر موجب رفتار ناپایدار، ناآرامی، تند و تیزی، عصبانیت و خشکی بدن می شود.

خواص سیر در تقویت قوای جنسی
خواص سیر در تقویت قوای جنسی

سیر درمان خوبی برای مبتلایان به مرض قندخون و چربی خون بالاست و توانایی سم زدایی و ضد عفونی کنندگی بسیار بالایی دارد و همچنین تقویت کننده سیستم ایمنی بدن است و از شیوع پروستات در آقایان و گرفتگی عضلات جلوگیری می کند.

سیر به خاطر داشتن مقدار بالایی پتاسیم، تنظیم کننده فشار خون است. بیماران مبتلا به فشار خون اگر می خواهند تنها با مصرف سیر فشار خونشان را کنترل کنند نیز باید آگاه باشند که این گیاه فقط یک داروی کمک کننده و مکمل درمانی است و به همین خاطر برای کنترل موثر بیماری پرفشاری خون باید زیر نظر پزشک در کنار استفاده مرتب و منظم داروهای شیمیایی استفاده شود.

همچنین بخوانید :   خواص سویا و تاثیر آن بر روی تناسب اندام

 

خواص سیر در تقویت قوای جنسی افراد سرد مزاج نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =

بررسی

راهکارهای طبیعی برای تقویت میل جنسی

راهکارهای طبیعی برای تقویت میل جنسی رابطه جنسی بعد از ازدواج علاوه بر ارضای نیاز فردی و به…