تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای ۲۰۱۷ بخش اول

299
تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای 2017 بخش اول

تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای ۲۰۱۷ بخش اول

برای زنی با موهای سیاه یک آرایش خاص و زنی با موهای زرد آرایش خاص دیگر مرتبط به خود را دارد.همچنین برای یک زن نوع صورت نیز در آرایش خیلی مهم می باشد.همین مسئله در آرایش چشم نیز مهم می باشد. در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک آموزش تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای ۲۰۱۷ بخش اول را برایتان آورده ایم. همراهمان باشید…

تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای 2017 بخش اول
تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای ۲۰۱۷ بخش اول

آرایش چشم نقش مهمی در زیبایی شکل صورت دارد.تمام جذابیت یک زن در نگاه گیرایی می باشد که خود در گرو یک آرایش زیبا و جذاب چشم می باشد.اگر رنگ چشم شما قهوه ای یا عسلی می باشد به شما تبریک می گوییم . چون این رنگ جشم نافذترین نگاه ها را رقم می زند.و همچنین هر رنگ آرایش چشمی نیز به این رنگ چشم می آید.

آرایش رنگ چشم قهوه ای

برای چشمان قهوه ای رنگ، آرایش رنگ چشم بژ و سافت بسیار مناسب می باشد و یک مدل طبیعی به چشم ها می دهد. همچنین آرایش بنفش و یاسمنی نیز به رنگ چشم ها نیز یک براق بودن خاصی می دهد.یک خط چشم سیاه پررن باعث می شود رنگ چشم ها پررنگ تر به نظر برسد و رنگ چشم قهوه ای به اندازه کافی جذاب می باشد و یک ابروی مناسب برای چشم قهوه ای می تواند جذابیت زیادتری را بدهد.

تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای 2017 بخش اول
تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای ۲۰۱۷ بخش اول

نکات کلیدی در آرایش رنگ چشم قهوه ای

چون هر رنگ آرایشی به این رنگ چشم می آید پس می توانید انواع مدل رنگ های آرایش انتخاب کرده و لباس های متنوعی نیز در انواع مهمانی ها بپوشید.

همچنین بخوانید :   آموزش مرحله به مرحله آرایش ماهرانه چشم برای مهمانی

اگر رنگ چشمانتان قهوه ای پر رنگ می باشد پس ما می توانید از سایه هایی با تن تیره تر و خاکستری استفاده کنید و همچنین رنگ های متال نیز به شما بیشتر می آید.برای نگاه های نافذتر باید از ریمل هایی با رنگ خیلی تیره استفاده کنید.

اگر رنگ چشمانتان قهوه ای کمرنگ باشد نبایداز خط چشم سیاه استفاده کنید به جای این از رنگ آبی و یا قهوه ای استفاده کنید. و هم چنین می توانید از سایه هایی که تن رنگ طلایی را شامل باشد استفاده کنید تا نگاهتان نافذتر باشد.

و اگر رنگ چشمانتان تن متوسط قهوه ای را دارد می توانید از رنگ های برنز و سبز استفاده کنید و رنگ زرد خورشید نیز به عنوان سایه برای چشم شما مناسب است.

 منبع : elele

تکنیک های آرایش چشمان با رنگ قهوه ای ۲۰۱۷ بخش اول نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + شانزده =

بررسی

نکات مهم برای برگزاری تشریفات عروسی

نکات مهم برای برگزاری تشریفات عروسی بطور حتم روز عروسی از بهترین و مهمترین روزهای زندگی هر…