۴ روش برای تبدیل سفر کاری به سفر تفریحی

702
تبدیل سفر کاری به سفر تفریحی

۴ روش برای تبدیل سفر کاری به سفر تفریحی

سفرهای کاری زمان مشخصی ندارد و امکان دارد در هر زمانی از طول سال برگزار شود. اما شما می‌توانید تایم هایی که خارج از فصل سفر کردن است را برای خود انتخاب کنید. در این وقت ها به طور حتم شما نیز هزینه‌ی کمتری برای سفر اختصاص می‌دهید و با بصورت اقتصادی تر از سفر خود لذت ببرید. در این مطلب از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم شما را با ۴ روش برای تبدیل سفر کاری به سفر تفریحی آشنا نماییم.

همیشه سفر کاری سرشار از تنش و مشغله زیاد است. اغلب در سفرهای کاری شما دیگر امکان گشت و گذار ندارید اما بعضی وقت ها می‌توانید سفر کاری را بگونه ای ترتیب دهید که زمانی از آن را نیز به گشت و گذار اختصاص دهید اما چطور؟

۱ – تمدید هتل

اغلب زمانی که کارفرما برای اقامتتان هتل در نظر می‌گیرد، به خاطر رفت و آمدهای تکراری پرسنل برای کار، نرخ کمتری را شامل می‌شود. بدین معنی که هتل برای مهمانان شرکت مزایایی در نظر میگیرد و نرخ اتاق ها را کمتر میکند. پس شما می‌توانید چند شبی هم خود مرخصی گرفته و زمان حضور خود در هتل را تمدید کنید. در این صورت هم امور شرکت را انجام داده‌اید و هم در زمان فراغت به تفریح می‌پردازید.

تبدیل سفر کاری به سفر تفریحی
تبدیل سفر کاری به سفر تفریحی

۲ – پس انداز پول

مسافرت های کاری زمان مشخصی ندارد و احتمال دارد در هر زمانی از طول سال برگزار شود. شما می‌توانید زمان‌هایی که خارج از زمان مسافرت است را برای خود برگزینید. در این زمان به طور حتم شما نیز هزینه‌ی پایین تری برای مسافرت خود اختصاص می‌دهید و پول کمتری خرج می‌کنید.

همچنین بخوانید :   دلایل گرانی دلار و بررسی تغییر و تحولات آینده

۳ – عدم نیاز به زمان

به زور حتم شما کل بیست و چهار ساعت را به کنفرانس و جلسات کاری تخصیص نمی‌دهید. می‌توانید از شب‌ها حتی برای گشت و گذار و صرف شام در یک رستوران بهره لازم را ببرید. بدین صورت هم احتیاجی به مرخضی بیشتر ندارید و هم از کل زمان خود استفاده ی درستی کرده‌اید.

تبدیل سفر کاری به سفر تفریحی
تبدیل سفر کاری به سفر تفریحی

۴ – همراهی خانواده

اگر مقرر است این یک سفر خانوادگی باشد، درنتیجه باید نقشه زیرکانه نیز داشته باشید. توصیه میشود خانواده با شما نیایند،تا در این مدت شما امور شرکت را انجام داده و به پایان برسانید و با یک برنامه ریزی منظم، خانواده در روزهای بعدی به شما ملحق شوند.

۴ روش برای تبدیل سفر کاری به سفر تفریحی نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 12 =

بررسی

چند توصیه کارساز برای این که در محیط کار اخلاق حرفه ای داشته باشید

چند توصیه کارساز برای این که در محیط کار اخلاق حرفه ای داشته باشید افراد حرفه‌ای با رفتار،…