کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی که نباید انجام داد

12,712
کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی

کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی

کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی :  مسلما زمانی که می خواهید با فردی رابطه جنسی داشته باشید آخرین چیزی که می خواهید این است که وی از حس رابطه جنسی خارج شود . عشق ورزیدن به همسر تنها در رابطه جنسی خلاصه نمی شود بلکه رفتار شما قبل و بعد از آن نیز اهمیت دارد . اعمال شما معانی مختلفی برای همسرتان دارد و رابطه آینده شما را شکل می دهد ، بنابراین با احتیاط عمل کنید . در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک رفتارهایی را آورده ایم که پس از برقراری رابطه جنسی باید به شدت از آنها پرهیز کنید. پس با ما همراه شوید تا ببینیم کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی که نباید انجام داد کدامند؟

کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی
کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی

۱ – عدم بوسیدن وی

باور کنید یا نکنید حقیقت این است که بالای ۹۰ درصد در مردان در هنگام رابطه جنسی زنان را نمی بوسند ! مردان پس از معاشقه و پس از اینکه مشغول انجام رابطه گشتند بوسیدن زن را بطور کامل فراموش می کنند. بعضی ها دلایلی نیز دارند مبنی بر اینکه ذهن آنها در آن لحظه به حرکتی و کاری که انجام می دهند مشغول است ، یا پوزیشنی را که انجام می دهند امکان برقراری بوسه در آن نیست . بعضیها در طول رابطه دهانشان خشک می شود و طعم ترشی می گیرد برای همین از بوسیدن و بوسیده شدن جلوگیری میکنند و مسائل دیگر.

این اولین اشتباهی است که باعث می شود وی سیر صعودی را برای ارگاسم به تاخیر بیاندازد . زنان دوست دارند در زمان دخول عملا مکیده شوند . آنها بوسه می خواهند.

۲ – عدم آمادگی وی و شروع حرکت از طرف شما 

بسیار ساده . شما شدیدا تحریک شده اید و معاشقه می کنید . وی نیز با شما همراهی می کند اما وی هنوز کاملا تحریک نشده و به اصطلاح تنها فقط سرش گرم شده .

در این مواقع از تماس با نقاط فوق العاده حساس بپرهیزد . زنان دوست دارند که در هنگام رابطه جنسی سر سینه های آنها را به آرامی بفشارید و یا گاز بگیرید .

کلیتوریس را لمس کنید و یا آنال ( مقعد ) را برای آنها ماساژ دهید . اما همین کارها اگر به اشتباه در زمانی شروع شود که زن هنوز کاملا تحریک نشده و شما رابطه را آغاز کردید ، می تواند کاملا دردناک باشد .

زنان در این زمان بسرعت دچار درد و تیک های عصبی می شوند . این نیز باعث دورتر شدن آنها از ارگاسمشان می گردد . در نتیجه به هیچ قیمتی اگر حس نکردید که در زمان معاشقه وی به مرحله ای رسیده که بشما هجوم می آورد ، رابطه را آغاز نکنید.

کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی
کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی

۳ – عدم تسلط شما به نقاط حساس

این کار افراد بسیار ناشی در رابطه است ! مردانی که زمان ندارند و یا حوصله ندارند و یا شدیدا تحریک شده اند و تحمل ندارند و یا وارد نیستند ، تماما اینکار را انجام می‌دهند! آنها برای آماده سازی زنان می دانند که لبها و سینه ها و آلت تناسلی آنها حساس است و وقت خود را تنها بروی آن صرف می کنند و دیگر به سایر نقاط کاری ندارند! یک مرد نا آزموده فراموش می کند و یا نمی داند که تمام بدن زن سرشار از نقاط حساس برای جذب لذت است.

مردان فراموش می کنند که باید شانه های زن را ببوسند یا بلیسند . پاهای وی را ماساژ دهند و ببوسند . از ماساژ عضلات ساق پا و تاثیرات آن خبری ندارند . از ماساژ عضلات کول که باعث می شود بدن وی کاملا شل گردد اطلاعی ندارند.

از بوسیدن کمر و تاثیرات آن هیچ گونه برداشتی ندارند. (به همه اینها گاز گرفتن نرم و ملایم را هم اضافه کنید) در نتیجه بسیار ساده است که زنان را بصورت تیک‌های عصبی تحریک کنند.

نکته دیگر این است که توجه به نقاطی دیگر در بدن زنان باعث می شود که زنان تا حدی از خود بی خود گردند که اینبار آنها بسمت شما هجوم آورند و سعی کنند شما را نیز به همان شیوه به سطحی که در آن قرار گرفته اند برسانند .

۴ – عدم کنترل وزن خود

این نیز کار دیگری است که افراد نا وارد انجام میدهند . اشکالی ندارد که در رابطه دیوانه شوید و یا بخواهید که مقداری به وی فشار آورید. فشار اوردن به زنان یکی از نکات کلیدی برقراری رابطه و خواست زنان است اما اصلا معنی فشار آوردن چنین چیز یا چیزهای مشابه این عنوانی که ذکر کردم نیست.  مردان ناوارد خود را فراموش می کنند ، خود را بروی وی می اندازند و مشغول می گردند .

چنین چیزی تنها یک کابوس برای زنان است . بسیاری از زنان ترجیح می دهند که در طول رابطه تحت کنترل باشند و مرد باشد که آنها را در بر می گیرد اما تحمل کردن وزن مرد اصلا چیزی نیست که آنها خواستار آن باشند .

مورد دیگر اینکه بخاطر تصور اینکه مرد بروی زن قرار گرفته است بسیاری از پوزیشنها را نمی توانند انجام دهند . چرا که اصلا به زاویه مچ پاها و شکل سائدها در پوزیشنها توجه نمی کنند که باعث شده تمامی وزن بدن بروی زمین منتقل گردد و زن چیزی را حس نکند.

کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی
کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی

۵ – عدم کنترل زمان ارگاسم

اینهم مورد عذاب آوری برای زنان است . در هر دو جنس انسانها بعد از ارگاسم تماس با آلت جنسی به دلیل تحریک بالایی که شده بسیار شوک آور و عصبی است.

اینکه شما نمی توانید ارگاسم خود را کنترل کنید باعث می شود که فقط چنین حسی را وارد کنید!

باید ارگاسم خود را کنترل کنید و سعی کنید که در لحظه مناسب به ارگاسم برسید.

اگر زود ارگاسم می شوید زمان خود را برای معاشقه بیشتر کنید تا وی نیز به مرز ارگاسم برسد.سکس دهانی را انجام دهید تا زمانیکه ببینید وی وارد مرحله ارگاسم شده و در حال رفتن به ارگاسم است.در این زمان شروع به انجام دخول کنید.

اگر برعکس دیر انزال هستید ، وی را ارگاسم کنید و دیگر به دخول ادامه ندهید چون برای وی لذت بخش نیست و درد آور است. به وی استراحت بدهید و از وی بخواهید که با شیوه ای دیگر مثل اورال س-ک-س و یا همان سکس دهانی شما را تحریک و به مرحله ارگاسم برساند .

۶ – نمی گویید که می خواهید ارگاسم شوید 

اینکه می خواهید چه کنید بسیار مهم است . در حال رابطه هستید و دیگر آماده تخلیه هستید . حال این تخلیه کجا قرار است صورت بگیرد ، مثل واژن ، دهان ، بدن و یا هر جای دیگر بماند.

در ابتدا باید حتما به وی بگویید که در حال ارگاسم شدن هستید و چه می خواهید بکنید و اینکه آیا وی با این کار موافق است یا خیر.

بحث نکنید و لازم نیست توضیح زیاد بدهید و یا اینکه توضیح بشنوید که چرا نه. اینکار مال الان نیست.

تنها به وی اطلاع بدهید و بگویید چه می خواهید بکنید . بعد در صورت عدم موافقت سریعا امکان دیگر را به وی اطلاع بدهید.اما حرف بزنید. در سکوت کارتان را نکنید . وی باید بداند.

کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی
کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی

۷ – به یک باره جوگیر نشوید

این هم عادتی است که یه تعداد از شماها دارید.  به محض برقراری رابطه فکر می کنید که کارتان خیلی درست است و سعی می کنید تمامی کارهایی را که دیده اید و خواسته اید روزی انجام بدهید انجام بدهید !

بسیاری از زنان از رفتارهای متفاوت در رابطه استقبال می کنند اما بسیاری از آنها هم درگیر مسائل عاطفی بیشتری هستند و از چنین کارهایی اصلا استقبال نمی کنند.

شما باید شریک خود را بشناسید . آیا وی به گروه خون شما می خورد؟ آیا تقاضاهای شما در رابطه جنسی با هم تناسب دارد؟ آیا وی فردی است که دلش می خواهد تحت فشار قرار بگیرد و یا خیر؟ تمام اینها باید در قبل از هنگام رابطه جنسی شناسایی شود. قبل از اینکه وی شما را فردی وحشی خطاب کند!

زنان زیادی از لحظات دیوانگی و فشار استقبال می کنند . اما این دلیل نیست که شما فردی را که ازشیوه ذهنی وی اطلاعی ندارید ناگهان تحت فشار بگذارید.

اگر شما به چنین رابطه جنسی تمایل دارید بسادگی یا باید از رفتاری که خواستار انجام آن هستید با فرد مورد علاقه خود جلوگیری کنید و یا اینکه از وی جدا شده و به دنبال فردی باشید که با شما جور گردد. اما فکر نکنید که چون زنان زیادی بدنبال ماجراهای متفاوت در رابطه جنسی هستند همه زنها اینگونه اند!

۸ – ساکت هستید

من مطمئن هستم که شما می خواهید زن در طول رابطه بلند بلند آه بکشد و چنگ بزند و سر و صدا کند . بگوید که تندتر یا آرامتر و مدام بگوید که خوبه و حرفهای دیگر… بسیار طبیعی است که زنان نیز در طول رابطه می خواهند واکنش شما را بدانند.آنها باید بدانند که کار خود را خوب انجام می دهند و یا خیر.

اینکه بدانند قدرت ارگاسم کردن شما را دارند . شما اگر ساکت باشید فکر می کنند کارشان را درست انجام نمی دهند . اینکه شما هم صدا کنید و یا ساده اعلام کنید که چه حس خوبی دارید چیزیست که شما برای تبدیل از یک آماتور به یک حرفه ای لازم دارید .

کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی
کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی

کارهایی که نباید قبل رابطه انجام دهید

– زیاد غذا نخورید.

– از مصرف نوشیدنی های انرژی زا خودداری کنید.

– با همسرتان بحث و جدل نکنید.

– قرص نعنا نخورید.

– قبل از رابطه جنسی استرس و اضطراب نداشته باشید.

– زیاد به بدنتان توجه نداشته باشید.

– خیلی توقعاتتان را بالا نبرید.

– خودارضایی نکنید.

– از الگوی همیشگی تان پیروی نکنید.

– نوشیدنی الکلی نخورید و سیگار نکشید.

کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی
کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی

کارهایی که نباید بعد رابطه انجام دهید

– با سرعت به دستشویی رفتن

– چک کردن موبایل

– پوشیدن لباس و ترک کردن اتاق

– تعریف کردن از خود

– روشن کردن تلویزیون

– نوازش نکردن

کارهای اشتباه و ممنوعه حین رابطه جنسی که نباید انجام داد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 18

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + یازده =

بررسی

اهمیت تقویت عضله کف لگن برای خانم ها

اهمیت تقویت عضله کف لگن برای خانم ها در زندگی ما برخی نکات ساده وجود دارند که رعایت آنها م…