غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند را بشناسید

683
غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند

غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند را بشناسید

بعضی از موادغذایی موجب تغییر در مقدار هورمون های تولیدکننده میل جنسی، می شوند.در این بخش از مجله اینترنتی بیرکلیک به معرفی غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند و باعث کاهش هورمون های جنسی و در نتیجه کاهش میل جنسی در انسان می گردند، میپردازیم.با ما همراه باشید!

۱ – غذاهای فرآوری شده

تولید مواد مغذی، علاقه جنسی را از بین می برد. به عنوان نمونه وقتی گندم کامل به آرد سفید فرآوری میشود تقریبا ۷۵ درصد از روی خود را از دست میدهد که یک ماده معدنی تعیین کننده در عملکرد جنسی مردان است. خوردن غلات فرآوری شده میتواند باعث شود بدن انسان به انسولین مقاوم شود که این امر منجر به دیابت شود. مرض قند نیز خود میتواند تنگی رگها و افزایش ریسک بیماریهای قلبی و اختلال نعوظ را به همراه داشته باشد.

غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند
غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند

۲ – نوشابه رژیمی

مصرف نوشابه های رژیمی باعث کاهش شدید میل جنسی میشود. این نوشابه ها، شیرین کننده های غیرطبیعی ازقبیل آسپارتام دارند که به طور مستقیم بر میزان سروتونین تاثیر می گذارد. سروتونین نیز یک هورمون ضروری در ایجاد حس خوب و خوشحالی است. سروتونین پایین، منجربه کاهش میل جنسی در آقایان و خامها میشود.

۳ – ذرت بوداده

نوش جان کردن یک شام رمانتیک و بعد آن تماشای یک فیلم عاشقانه، میتواند پیش درآمد ایده آلی برای یک رابطه جنسی باشد، اما در صورتی که فیلم را با ذرت بو داده تماشا کنید، دیگر علاقه ای به رابطه جنسی نخواهید داشت.چون که پاکت پاپ کورنها اسیدی است که میتواند در کاهش میل جنسی، موثر عمل کرده و حتی در مواردی باعث مشکلات پروستات شود.

همچنین بخوانید :   هر آنچه دیابتی ها باید در مورد رژیم غذاییشان بدانند
غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند
غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند

۴ – میگو

براساس تحقیقات محققان، هر فرد روزانه، به طور متوسط در معرض ۱۰ تا ۱۵ آفت کش قرار میگیرد. ۹ عدد از ۱۰ آفت کشی که مورد استفاده قرار میگیرند باعثاختلالات غدد درون ریز میشود. یکی از مهمترین آفتها هگزیل ریسورسینول است که در میگو برای مانع شدن از تغییر رنگ استفاده میشود. سایر خوراکهای دریایی با میزان آفت کش بالا عبارت انداز تیلاپیلا و ماهی قزل آلای پرورشی.

۵ – سویا

اگر برای شام میخواهید سفارش غذا دهید، توصیه میشود دقت کنید که سویا نداشته باشد، زیراکه درصد بالای سویا در بدن یک خانم، میتواند هورمونهای جنسی او را کاهش داده و کارایی تخمدان را مختل کند.

۶ – پنیر

اکثر پنیرها از شیر گاو تهیه میشوند و مقدار بسیار زیادی هورمونهای مصنوعی در خود دارند، مصرف این گونه پنیر ها میتواند با ایجاد عادی هورمون هایی جنسی در بدن، از جمله استروژن و تستوسترون تداخل ایجاد کرده و در نهایت موجب کاهش میل جنسی شود.

غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند
غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند

۷ – شکر

آقایان بایستی بدانند چون چای را شیرین نمیکنند دیگر مشکلی وجود ندارد. هرماده غذایی شیرینی این امکان را دارد که سطح هورمون انسولین را بالا ببرد و باعث جمع شدن چربی شکمی و از دست دادن ناحیه عضلانی شده که در این حالت میزان تستوسترون تغییر میابد. در مردان چربی شکمی باعث افزایش سطح استروژن که نتیجه آن کاهش میل جنسی و مشکلات نعوظ میشود.

۸ – گوشت بسته بندی

ماده ای که برای بسته بندی گوشت و پنیر معمولا استفاده میشود، اکثرا از جنس پلی وینیل کلراید است که این ماده وارد غذاهای چرب شده و باعث تغییرات هورمونی میشود. بهتر است قبل از خرید گوشت از فروشنده بخواهید که گوشت را ابتدا در یک کاغذ مناسب بسته بندی کند.

غذاهایی که میل جنسی را کاهش میدهند را بشناسید نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

بررسی

کارهایی که میتوان با نوشابه انجام داد

کارهایی که میتوان با نوشابه انجام داد نوشابه های گازدار جزو نوشیدنی های مورد علاقه بسیاری …