افزایش محبوبیت در اینستاگرام با ۸ ترفند فوق العاده موثر

601
افزایش محبوبیت در اینستاگرام

افزایش محبوبیت در اینستاگرام با ۸ ترفند فوق العاده موثر

چگونه می‌توانم فالوورهای بیشتری در اینستاگرام داشته باشم؟  راز افزایش فالوور اینستاگرام چیست ؟ عکس‌های من بسیار خوب هستند اما به‌اندازه کافی لایک نمی‌گیرند! من به فالوورهای بیشتری در اینستاگرام نیاز دارم! چکار کنم تا افراد بیشتری پست‌های من را ببینند؟ باتوجه به محبوبیت روزافزون شبکه اجتماعی اینستاگرام و رسیدن به حدی که توانایی رقابت با شبکه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و توییتر را دارد، طرح این اظهارنظرها و پرسش‌ها بسیار متداول شده است. در این قسمت از مجله اینترنتی بیرکلیک قصد داریم شما را با ۸ ترفند فوق العاده موثر جهت افزایش محبوبیت در اینستاگرام آشنا نماییم. با ما همراه باشید!

از نامی آسان شروع کنید

برای محبوب کردن صفحه اینستاگرام رفتن سراغ اکانت تان است. شما باید برای صفحه اینستاگرام خود یک نام ساده انتخاب کنید که در صورت جست و جو به راحتی پدا شود. در قسمت درباره بهتر است توضیح کوتاهی بدهید.

عکس هنری داشته باشید

افزایش محبوبیت در اینستاگرام
افزایش محبوبیت در اینستاگرام

استفاده از یک عکس هنری برای عکس پروفایل بسیار موثر است. ضمنا از گذاشتن اشیا برای عکس پروفایل به شدت پرهیز کنید، زیرا باعث می شود کاربران به شما اعتماد نکنند. همچنین بهتر است در مورد نوشتن علایق شخصی خود در اینستاگرام تردید نکنید، زیرا این کار باعث می شود کاربران بدانند با چه کسی طرف هستند.

از همه شبکه های اجتماعی کمک بگیرید

افزایش محبوبیت در اینستاگرام
افزایش محبوبیت در اینستاگرام

اگر کاربر فیس‌بوک هستید فعالیت اینستاگرامی خود را در فیس‌بوک پیوسته یادآوری کنید. اگر در توییتر هستید آدرس فیس بوک و اینستاگرامتان را درج کنید و به این ترتیب از هر شبکه برای رشد اکانتتان و ارتقا میران بازدید از آن در اینستاگرام استفاده نمایید. آدرس اینستاگرمتان را به صورت واضح و در لینک‌های متداول در سایتتان و پایان ایمیل‌هایی که می‌فرستید درج نمایید. سعی کنید در کنار امضا خود، آدرس اینستاگرامتان را در ایمیل درج کرده و به این شکل راه توسعه برندتان را در اینستاگرام باز کنید.

استفاده از هشتگ‌ها

افزایش محبوبیت در اینستاگرام
افزایش محبوبیت در اینستاگرام

از اینکه تمام کلمات را # هشتگ‌گذاری کنید، بپرهیزید. ابتدا این کار خواندن متن شما را با مشکل مواجه خواهدکرد و همچنین از قابلیت اصلی هشتگ‌ها استفاده نخواهید کرد. بهتر است به جست‌وجوی کلمات کلیدی مناسب و مرتبط با برند خود بپردازید و از آنها استفاده کنید. این کار به شما کمک خواهدکرد به آسانی در رسانه‌ها و شبکه‌های جتماعی دیده و یافته شوید. این گزینه نیز به افزایش دنبال کننده‌ها منجر خواهد شد.

استفاده از کپشن‌های بلندتر

افزایش محبوبیت در اینستاگرام
افزایش محبوبیت در اینستاگرام

استفاده از کپشن‌های طولانی‌تر باعث خواهد شد افراد، درک بهتری از عکس‌های شما داشته باشند و بنابراین بیشتر با تصاویر شما ارتباط برقرارکرده و آن‌ها را لایک کنند و یا به اظهار نظر در خصوص عکس‌های شما تشویق شوند. در مطالعه انجام شده توسط دانشگاه Winconsin و شرکت Olapic نتیجه بدست آمده نشان می‌دهد محصولاتی که از کپشن‌های طولانی‌تری بهره می‌برند در مقایسه با محصولاتی که کپشن و توضیح کوتاهتری برای آن‌ها درج شده فروش بیشتری دارند.

بنابراین فارغ از آنچه که هدف شما در استفاده از اینستاگرام می‌باشد، استفاده از کپشن‌ها و توضیحات مزین به هش‌تگ طولانی‌تر می‌تواند داستانی که ماورای عکس شما وجود دارد را به خوبی بازگو کند.

فعال باشید

افزایش محبوبیت در اینستاگرام
افزایش محبوبیت در اینستاگرام

دقت کنید که تعداد اشتراک عکس در اینستاگرام اهمیت دارد، البته شما نباید روزی ۱۰۰۰ عکس منتشر کنید، ولی باید در هر هفته حداقل سه عکس در صفحه خود بگذارید تا به عنوان کاربرفعال شناخته شوید.

از سرویس تبلیغات اینستاگرام استفاده کنید

یکی دیگر از راه‌های دیده شدن و افزایش محبوبیت در اینستاگرام ساخت کمپین‌های تبلیغاتی می‌باشد. در این کمپین‌ها با استفاده از عکس یا ویدیو خاص می‌توانید شانس خود را برای جذب فالوور محک بزنید. این تبلیغات را می‌توانید ارتقا دهید و با پرداخت هزینه، به پست خاص اینستاگرام تبدیل کنید تا بدون معطلی عکس و ویدیو‌هایتان به عنوان اولین پست نمایش داده شود.

محتوای اصلی یا محتوای کپی شده

افزایش محبوبیت در اینستاگرام
افزایش محبوبیت در اینستاگرام

اشتراک‌گذاری مطالب دیگران خوب است، اما نه همیشه! سعی ما ایجاد تقریبا ۵۰ درصد از مطالبی است که پست می‌کنیم. استفاده از مطالب جدید و متنوع برای ایجاد تمایز، بسیار مهم و حیاتی است. روش‌های بازاریابی محتوا به شما کمک می‌کند، محتوای مفید و باکیفیتی تولید کنید. به علاوه، بهتر است در هنگام ارسال پست‌ها نظر خود را نیز ضمیمه آن کنید. به عنوان یک پیشرو، از قابلیت‌های مثبت خود استفاده کنید تا به زودی به یکی از قابل اعتمادترین مشاوران در زمینه فعالیت خود تبدیل شوید.

افزایش محبوبیت در اینستاگرام با ۸ ترفند فوق العاده موثر نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 1 =