شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام

621
شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام

تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام

شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام

برخی اکانت ها برای اینکه کاربران بدانند که اصیل و معتبر هستند، توسط اینستاگرام Verify  (تایید) میشوند. در اکانتی که تایید شده است، یک آرم تاییدیه آبی رنگ در کنار نام آن، چه در جستجو و چه در صفحه پروفایل، ظاهر می شود.

اکانت های دارای نشان تایید شده شامل برخی چهره های عمومی شناخته شده، افراد مشهور و برندهای جهانی حاضر در اینستاگرام هستند. این اکانت ها به این خاطر نشان تایید شده دریافت می کنند که احتمال زیادی دارد مورد جعل هویت قرار بگیرند و اینستاگرام می خواهد مطمئن شود که کاربران اینستاگرام به راحتی می توانند افراد و برندهای معتبر را پیدا و فالو کنند .

شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام
شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام

همانطور که از نام این نشان مشخص است (نشان تایید) ، اکانت اینستاگرامی که این تیک آبی را به همراه داشته باشد توسط اینستاگرام مورد بررسی قرار گرفته و به عنوان پروفایل یا اکانت رسمی فرد مد نظر شناخته شده است . همانطور که می‌دانید در اینستاگرام ساخت اکانت‌های دروغین یا اصطلاحا فیک (Fake) با سادگی امکانپذیر است و افراد زیادی دست به انجام این کار می‌زنند . به عنوان مثال شاید اگر نام یک هنرمند معروف را در اینستاگرام جستجو کنید، با لیست عظیمی از اکانت‌های ساخته شده با نام او مواجه گردید .

در این شرایط شناسایی اکانت رسمی هنرمند مد نظر می‌تواند امر بسیار دشواری باشد. اینستاگرام برای نمایش پروفایل یا اکانت رسمی هنرمند مورد نظر تیک آبی را در کنار اکانت وی نمایش می‌دهد. بدین صورت کاربران می‌توانند اکانت رسمی و تایید شده وی را در بین سایر اکانت‌های مشابه پیدا کنند.

اما آیا افراد عادی و سایر کاربران اینستاگرام هم می‌توانند نسبت به تایید اکانت خود و دریافت تیک آبی اینستاگرام اقدام کنند؟ در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم در رابطه با شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام صحبت کنیم با ما همراه شوید .

همچنین بخوانید :   پیج هک شده ترانه علیدوستی رفع و رجوع شد

آیا امکان دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت هر کاربری امکانپذیر است؟

شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام
شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام

اینستاگرام در رابطه با تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام افراد استراتژی بسیار پیچیده و دشواری را در نظر گرفته است. بنا به اطلاعاتی که اینستاگرام در صفحه رسمی خود منتشر کرده، امکان دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت برای هر کاربر اینستاگرامی مقدور نیست و در حال حاضر تنها برخی از افراد بسیار مشهور، سلبریتی‌ها و… قادر به دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت خود خواهند بود.

اینستاگرام اشاره می‌کند که به منظور تایید رسمی بودن اکانت خود در این شبکه اجتماعی از روش‌های دیگری همچون لینک دهی و ارتباط برقرار کردن مابین اکانت اینستاگرام و اکانت‌های دیگرتان در سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر فیسبوک، توییتر و… استفاده کنید. به منظور انجام این عمل و آشنایی با آن توصیه می‌کنیم که حتما به مطالعه مقاله “همه چیز در مورد اینستاگرام و تعامل آن با سایر شبکه‌های اجتماعی“ بپردازید.

بنابراین طبق گفته تیم اینستاگرام امکان دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت برای کاربران عادی این شبکه اجتماعی وجود ندارد. گفته می‌شود که اینستاگرام چند وقت پیش در رابطه با تایید اکانت رسمی برخی از سلبریتی‌ها هم دچار مشکل شده بود. ظاهرا برخی از سلبریتی‌ها از سخت‌گیری‌های اینستاگرام شاکی شده بودن و تمایلی به انجام مراحل قانونی پیچیده به منظور دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت خود نبودند و حتی در این راستا مشکلاتی برای اینستاگرام ایجاد کردند. با این حال همچنان سخت‌گیری‌های اینستاگرام در این زمینه ادامه دارد.

اما اظهار نظر اینستاگرام و سخت‌گیری‌های آن در قبال تایید رسمی بودن اکانت به این معنا نیست که شما هیچ‌وقت قادر به دریافت تیک آبی اینستاگرام برای اکانت خود نباشید. شما هم می‌توانید به یکی از افراد شناخته شده در این دنیای مجازی تبدیل شوید و با طی کردن مراحل خاصی، شانس خود را در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام بیشتر کنید.

همچنین بخوانید :   بیوگرافی صادق هدایت نویسنده و روشنفکر ایرانی

مواردی که در ادامه این مقاله به آن‌ها اشاره می‌کنیم از جمله ملزوماتی هستند که یک اکانت یا پروفایل تایید شده اینستاگرام و دارای تیک آبی آن باید این ملزومات را به همراه داشته باشد. به بیان دیگر موارد و موضوعاتی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم، مواردی هستند که شانس شما به منظور دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت را به مراتب افزایش می‌دهند.

چگونه شانس خود برای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت افزایش دهیم؟

شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام
شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام

مواردی که در این بخش به آن‌ها اشاره می‌کنیم، موضوعاتی هستند که اینستاگرام به شدت برای ارائه تیک آبی اینستاگرام و نشان تایید اکانت به آن‌ها توجه می‌کند. بنابراین با در نظر گرفتن این موضوعات می‌توانید شانس خود را در راستای دریافت تیک آبی اینستاگرام و تایید رسمی بودن اکانت خود افزایش دهید.

۱ – فالوورهای زیادی داشته باشید

این روش خیلی کارایی ندارد اما یکی نکاتی که وجود دارد تا بتوانید تیک آبی رنگ را بگیرید این است که مشهور باشید! البته قبلا راجع به اینکه چه تعداد فالوور باعث گرفتن این تاییدیه می شود سوال پرسیده شده و مشخص شد که پلتفرم به پلتفرم متفاوت است. مثلا یک اکانت فیسبوک با ۱۰۰۰ نفر فالوور این تیک را گرفته اما یک پیج با بیش از ۱ میلیون فالوور نه. پس خیلی وقت ها هم به حس ادمین بستگی دارد و شامل هیچ چارچوب مشخصی نمی شود!

۲ – جعل هویت

اتفاقی که این روزها خیلی شاهد آن هستیم. وقتی کسی اکانت شما را جعل می کند، شما به اینستاگرام پیغام میدهید و بعد از آن یک فرم پر می کنید که نشان می دهد اکانت شما اکانت اصلی هست. اما این اتفاق باعث گرفتن تیک آبی نمیشود و فقط اکانتی که هویت شما را جعل کرده مسدود میشود. اما اگر این جعل هویت زیاد اتفاق بیفتد میتواند باعث گرفتن این تاییدیه شود.

– با این حال، خواهشا خودتون برای خودتون اکانت فیک نسازید که بخواید بعدش این تاییدیه رو بگیرید، چون عاقبت فقط IP تون مسدود میشه و همون اکانت اصلیتون رو هم از دست میدید!

همچنین بخوانید :   بیوگرافی نازنین بیاتی بازیگر سریال گلشیفته

۳ – فعال باشید

فعال باشید! زمانی که ادمین اینستاگرام اکانت شما را چک میکند و متوجه می شود که مثلا از آخرین پستی که گذاشتید یک ماه گذشته، به سادگی اکانت شما را رد می کند. مهم نیست که هویت شما جعل شده باشد، مهم نیست قبلا چقدر فعال بوده اید و حتی مهم نیست که چقدر احتیاج به این تاییدیه دارید، زمانی که فعال نباشید به سادگی کنار گذاشته می شوید!

شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام
شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام

۴ – فالوور فیک؟!

داشتن فالور فیک موضوعی است که اینستاگرام به هیچ عنوان قبول نمی کند و اگر اکانت شما را بررسی کند و متوجه این موضوع شود، مطمئن باشید که به هیچ عنوان نمی توانید تایید شوید. پس سعی نکنید با خرید فالوور، تیک آبی را بگیرید!

۵ – تاییدیه بخرید !

شما می توانید تیک آبی رنگ را از طریق فیسبوک خریداری کنید و با متصل کردن اکانت اینستاگرام خود به فیسبوک، تاییدیه را برای اینستاگرام خود بگیرید.

۶ – اعتبار خود را ثابت کنید

به عنوان مثال، شما می توانید در نمایه نمایش مشخصات عمومی خود ، وب سایت رسمی خود، صفحه فیس بوک و یا حساب توییتر را لینک کنید. اين گونه ثابت می شود كه اين حساب متعلق به شماست.

شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام
شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام

۷ – داشتن یک بیوگرافی در ویکی پدیا

یک بیوگرافی درست و کامل از خود در سایت ویکی پدیا که وبسایتی مناسب در زمینه اطلاعات است داشته باشید. درضمن باید بیوگرافی انگلیسی باشد تا پس از مدتی اینستاگرام این تیک آبی رنگ را برای شما در صفحه شما قرار دهد

تمام نکاتی که گفته شد باعث می شود تا درصد گرفتن تیک آبی بالا رود. در حال حاضر هیچ راهی برای “درخواست تاییدیه اینستاگرام” وجود ندارد. تنها باید فعال باشید، مخاطبان زیادی را جذب کنید و امیدوار باشید که توجه ادمین اینستاگرام به شما جلب شود!

شرایط دریافت تیک آبی جهت تایید رسمی بودن اکانت اینستاگرام نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 8 =

بررسی

بیوگرافی نازنین بیاتی بازیگر سریال گلشیفته

بیوگرافی نازنین بیاتی بازیگر سریال گلشیفته یکی از بازیگران موفقی که در سالهای اخیر وارد ای…