رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد

123
رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد

رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد

رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد

شما بيشتر به چه رنگي تمايل داريد؟ بيشتر ترجيح مي‌دهيد لباس‌هاي‌تان را چه رنگي انتخاب كنيد؟ رنگ محبوب شما مي‌تواند خيلي فراتر از يك سليقه شخصي باشد، رنگ محبوب يك نفر مي‌تواند نشان‌دهنده ويژگي‌هايي در شخصيت او باشد.معمولا هركسي مي‌تواند بگويد كدام رنگ را بيش از همه دوست دارد و اگر هم نگويد مي‌توان از رنگ‌هاي لباس او خيلي چيزها را متوجه شد، مثلا وقتي بيشتر لباس‌هاي فردي آبي است مي‌توان فهميد كه ويژگي‌هاي شخصيتي خاصي دارد. دانستن اين ويژگي‌هاي شخصي هم براي خود فرد زيباست و هم براي اطرافيان،  همه ما دوست داريم درباره خود بيشتر بدانيم،  علاوه بر اين دوست داريم اطرافيان‌مان را نيز بهتر بشناسيم تا رفتارهاي آن‌ها را بهتر تفسير كرده و روش برخورد صحيح با آن‌ها را نيز كشف كنيم.

با مجله اینترنتی بیرکلیک همراه باشید تا ببینیم چگونه رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد !!!

رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد

۱- قرمز

رنگ قرمز بیانگر حرارت، خون، شهوت، عشق، گرمی، قدرت، هیجان و تهاجم است. رنگ قرمز می تواند فشار خون و تعداد تنفس های فرد را بالا ببرد و مردم رادر تصمیم گیری سریع و آنی تحریک کند. تعداد آرزو و خواسته ها را بالا می برد. توجه ها را به سرعت به خود جلب می کند و قدرت و انرژی را به افراد انتقال می دهد.

اشخاصی که خواهان رنگ قرمز هستند، عاشق هیجان و بسیار پرتحرک اند. خیلی راحت و آسان دست به کارهای مخاطره آمیز می زنند. روحیه ای بسیار آتشین و تهاجمی داشته و معمولا با هرچیزی سر جنگ دارند و زود خشمگین می شوند. در انجام دادن کارهای شان بسیار شتاب می کنند و می خواهند به سرعت به نتیجه برسند. عاشق پیشه و خونگرم اند و به راحتی دوست پیدا می کنند. درضمن روحیه ای مقتدر و توانمند دارند.

۲ – صورتی

رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد
رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد

صورتی، رنگی لطیف و تسکین بخش است. این رنگ باعث آرام و مهربان شدن قلب ها می شود. در تحقیقی در واشنگتن، دیوارهای زندانی را صورتی رنگ کردند و این رنگ حالت تهاجمی زندانیان را کاهش داد. این رنگ باعث کم شدن سرعت عمل ماهیچه های قلب می شود و معمولا از انرژی فرد می کاهد. اشخاصی که به رنگ صورتی علاقه بیشتری دارند روحیه لطیف داشته و بسیار احساساتی ودلسوز می باشند و قلبی بسیار مهربان دارند. کمتر از دیگران می رنجند و بسیار بخشنده می باشند. معمولا کارهای خود را با حوصله و اعصاب راحت انجام می دهند و اصلا عجول نیستند. روی هم رفته آرام و بدون سر و صدا هستند.

همچنین بخوانید :   روان‌شناسی شناخت انواع شخصیت ها

افرادی که رنگ صورتی را دوست دارند معمولا از مراقبت کردن از دیگران لذت می برند. آنها پدر و یا مادرهای فوق العاده ای می شوند. این افراد، حتی اگر پا به سن بگذارند، از نظر دیگران همیشه جوان به نظر میرسد .

۳ – زرد

رنگ زرد روشن لیمویی به دلیل منعکس ساختن نور، چشمان را بسیار خسته می کند، اگر اتاق نوزاد را زرد رنگ کنید، مطمئن باشید که دفعات گریه کردنش بسیار زیاد شده و به سرعت عصبانی و ناآرام می شود. این رنگ سوخت و ساز بدن را سرعت می بخشد. فرد را هوشیارتر می کند و تمرکز حواس او بیشتر می شود. رنگ زرد نشاط آور، خلاق و گرم است و باعث نشاط و شادی می شود. اشخاصی که رنگ زرد را دوست دارند، بسیار خلاق می باشند. همیشه در کارهای خود تنوع ایجاد می کنند و به زندگی خود روح می بخشند. وجودشان غنی از شور و اشتیاق و سرخوشی است. در کنار چنین افرادی همیشه احساس نشاط می کنید. با دیگران رفتاری بسیار گرم و صمیمی دارند و هرگز زندگی را سخت نمی گیرند. درون گرا و منطقی نیز هستند و می توانند فیلسوف های برجسته ای شوند.

۴ – قهوه ای

قهوه ای رنگ زمین و چوب است. این رنگ آرامش بخش بوده و دارای قدرت و بالندگی است. همچنین رنگ قهوه ای انتقال دهنده اعتبار، استقامت و قدرت است. در عین حال فضا و محیطی راحت و بی طرف ایجاد می کند. افرادی که این رنگ را دوست دارند معمولا روی محیط اطراف خود علاوه بر ایجاد آرامش می توانند تسلطی کامل داشته باشند و اهل عمل هستند و قدرت پیشرفت در وجودشان بالقوه وجود دارد. به این افراد می توان تکیه کرد زیرا قابل اعتمادند.آنها معمولا صادق و راستگو هستند. این اشخاص از احساس مسئولیت بالایی برخوردارند و بسیار خانواده دوست هستند. همچنین هر وقت یکی از دوستان شان به کمک نیاز داشته باشد، او را ناامید رها نمی کنند. از طرفی عاشق خرید وسایل مختلف و تزیین خانه شان هستند اما هرگز پول شان را بیهوده هدر نمی دهند.

۵ – نارنجی

رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد
رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد

رنگ نارنجی با گرمی، رضایت و خشنودی، ثمربخشی و خوش مزاجی و نشاط در ارتباط است. تاثیر بسیار زیادی روی محیط اطراف خود می گذارد. در ضمن بهترین رنگ برای رستوران ها می باشد. چرا که اشتهای افراد را زیاد می کند. اشخاصی که رنگ نارنجی را به رنگ های دیگر ترجیح می دهند معمولا افرادی شاد و سرزنده هستند. هیچگاه از چیزی ناامید نمی شوند و اگر هم کمی کسل شوند، زود و خیلی سریع روحیه خوب خود را باز می یابند. افرادی برون گرا، خوش مشرب، اجتماعی و پر از حرارت و انرژی اند. آنها به نظم و ترتیب اهمیت بسیاری می دهند و در منزل یا در محیط کار خود همیشه مرتب و منظم هستند.

همچنین بخوانید :   همسرانی که مدام قهر و آشتی می کنند این مطلب را حتما بخوانند

۶ – آبی

آبی بیانگر خرد، اعتماد، وفاداری، تنهایی و اندوه است. این رنگ آرامش بخش اعصاب و هوشیارکننده انسان است. ذهن را فعال کرده و فرد را به تامل و تفکر وا می دارد. رنگ خوبی برای اتاق غذاخوری نیست زیرا سرکوب کننده اشتهاست. حتی در طبیعت، خوراکی های سمی آبی رنگ هستند و کپکی که بر روی غذاهای فاسد ایجاد می شود نیز آبی است. اشخاصی که به رنگ آبی علاقه مندند معمولا صلح طلب و آرامش خواه هستند. کمتر به دنبال مسائل هیجان انگیزند و چندان خود را به دردسر نمی اندازند. در دوستی های خود بسیار ثابت قدم و وفادارند. درضمن اشخاصی متفکر و درستکار هستند و به تحصیلات نیز اهمیت زیادی می دهند. بیشتر مواقع نخبگان به این رنگ علاقه دارند.

۷ – بنفش

رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد
رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد

بنفش رنگ صداقت و وفاداری است و بیانگر محبت، حسی رومانتیک، ثروت و دلفریبی است و در طبیعت بسیار نادر و کمیاب می باشد. این رنگ با معنویات و تصورات در ارتباط است. در حقیقت تخیل افراد را به کار می اندازد و آنها را وارد به درون نگری می کند و اجازه می دهد تا دید عمیق تری به خود و محیط زندگی خود پیدا کنند. کسانی که به دنبال کشف حقیقت و معنای زندگی هستند، بهتر است محیط اطراف خود را به رنگ بنفش درآورند، زیرا این رنگ در انجام تفکر عمیق به آنها بسیار کمک می کند.

اشخاصی که رنگ بنفش را دوست دارند با محیط اطراف خود بسیار سازگار هستند و معمولا خود را با محیط و مسائل جدید به آسانی وفق می دهند. افرادی هنرمند و عاشق زیبایی هستند. درون نگر و زیرک می باشند و به همه چیز با نگاهی فیلسوفانه می نگرند. البته کمی هم احساساتی اند.

۸ – سبز

رنگ سبز القاکننده روح زندگی، جوانی، طراوت، امید و اشتیاق است. رنگ سبز دید چشم را بهتر می کند و آرامش بخش است. طبیعتی نسبتا خنثی دارد و روی سیستم اعصاب انسان تاثیری مثبت می گذارد.

كساني كه رنگ سبز را دوست دارند معمولا مهربان و خونگرم؛ وفادار و وظيفه‌شناس هستند؛ اين افراد خيلي رك و بي‌پرده حرف‌ مي‌زنند. براي سبزدوستان مهم است كه ديگران درباره آن‌ها چه فكري مي‌كنند در واقع براي آن‌ها در زندگي آبرو و حسن شهرت بسيار مهم است. آن‌ها زياد افكار خود را به زبان نمي‌آورند اما هميشه براي ديگران يك شنونده خيلي خوب محسوب مي‌شوند و معمولا براي مشورت كردن مشاورهاي خوبي هستند. سبزدوستان دوست دارند به همه كمك كنند و معمولا اين‌گونه افراد را مي‌توان در سازمان‌هاي خيريه زياد ديد.

همچنین بخوانید :   شخصیت شناسی بستنی شما چه مزه ای دوست دارید

۹ – طلایی

رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد
رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد

طلایی رنگ موفقیت، دستیابی و پیروزی است. با فراوانی و سعادت، رفاه، کیفیت و اعتبار و پچیدگی است. این رنگ بیانگر انرژی و قدرت خورشید است و قدرت مردانگی را نشان می دهد. خانم‌هايي كه رنگ طلايي دوست دارند جزو افرادي نيستند كه با خيال راحت بنشينند و منتظر شانس باشند. آن‌ها آرزوها و روياهاي بسيار بزرگي دارند و افرادي جاه‌طلب هستند، آن‌ها سعي مي‌كنند تا حد ممكن از زندگي لذت ببرند اما گاهي ممكن است هواي نفس آن‌ها موجب افول‌شان شود و آن‌ها را از برنامه‌شان عقب بيندازد و در نتيجه دچار اضطراب و عقب ماندن از زمان‌شان كند.

۱۰ -سفید

رنگ سفید علامت خلوص، کمال، بی گناهی و پاکی است. این رنگ به طور کلی نشان دهنده رشد و خلاقیت، هوشیاری و البته گاهی میل به تنهایی و گوشه گیری است. رنگ سفید علامت خلوص، کمال، بی گناهی و پاکی است. این رنگ به طور کلی نشان دهنده رشد و خلاقیت، هوشیاری و البته گاهی میل به تنهایی و گوشه گیری است. افرادی که به این رنگ علاقه مند هستند همیشه ظاهری مرتب و تمیز دارند و به بهداشت شخصی و محیط زندگی شان بسیار اهمیت می دهند. بسیار خوشبین هستند و مثبت فکر می کنند. عاقل و اندیشمند و معقول هستند. از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند و در هر شرایطی می توانند احساسات خود را کنترل کنند. به طور کلی روشنفکر و منعطف هستند.

۱۱ – مشکی

افرادي كه مشكي را به‌عنوان رنگ محبوب خود انتخاب مي‌‌كنند معمولا روحيه‌اي حساس و هنرمند دارند. هرچند اين افراد چندان درون‌‌نگر نيستند ولي به تمام جزئيات زندگي‌شان توجه مي‌كنند و به راحتي با ديگران شريك نمي‌شوند. آن‌ها مي‌خواهند هر كاري را با تمام جزئياتش انجام دهند. اگر كار تمام نشده‌اي وجود داشته باشد، بهترين فرد براي تمام كردن اين گروه افراد هستند. افراد اين گروه نياز به رهبر دارند به همين دليل بايد به آن‌ها گفت چه كاري انجام دهند. افراد اين گروه فعاليت‌هاي فكري دوست دارند و پيدا‌كردن خطاهاي ديگران براي‌شان سرگرمي است و حتي گاهي مشكلات را پيدا مي‌كنند تا بتوانند آن‌ها را اصلاح كنند.افرادي كه رنگ مشكي را مي‌پسندند افراد احساساتي‌ هستند و خيلي اوقات تصميم‌گيري‌هاي‌شان بيشتر براساس احساسات است تا منطق.

رنگ مورد علاقه تان پرده از شخصیتتان بر میدارد نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + یک =

بررسی

عوامل تاثیرگذار در افزایش رشد شخصیت افراد

عوامل تاثیرگذار در افزایش رشد شخصیت افراد عوامل تاثیرگذار در افزایش رشد شخصیت افراد : باید…