انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱

242
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱

خصوصیات رفتاری انسان‌ها بستگی به عوامل متعددی دارد. یکی از آنها تأثیر انرژی‌های کیهانی هنگام تولد می‌باشد. هر فرد موقع تولد، تحت تأثیر کیهانی سیاره‌ای می‌باشد که با توجه به سیاره، خصوصیات فرد نیز مشترک با آن انرژی است. خیلی خوب است که با دانستن این خصوصیات خود را بهتر بشناسیم و در جهت رفع نقاط ضعف یا تقویت خصوصیت اخلاقی خوب خود بکوشیم.

همچنین آیا می دانستید علاوه بر طالع بینی های مختلف ، رایحه انحصاری خود را می توانید با توجه به علائم نجومی و ماه تولد خود بیابید؟ محتویات موجود در برخی از عطرها با خلق خوی متولدین هر ماه تناسب بیشتری دارد. با  مجله اینترنتی بیر کلیک  همراه شوید تا با انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱  آشنا شوید .

فروردین

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 1
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱

شخصیت متولدین فروردین ماه مرد

رک و راست، عاشق پيشه، حسود، پرتوقع و رياست طلب، هرگز به گذشته فکر نمي‌کند، رفتار و قيافه‌اش جوانتر از سنش به‌نظر مي‌رسد، از زن خجول، ملالت آور و منفي باف بيزار است.

شخصیت متولدین فروردین ماه زن

او بيش از هر زن ديگري در دنيا مي‌تواند بدون مرد زندگي کند. داراي قابليت‌هاي زيادي است بطوريکه تقريباً از عهده‌ی انجام هر کاري از فروشندگي تا نخست‌وزيري برمي‌آيد. خوش‌بين است و خواهان داشتن کاري در خارج از منزل مي‌باشد. عصبانيت‌هايش ظاهري و مهربانيش عميق و واقعي مي‌باشد.

عطر متولدین فروردین ماه

رایحه چوب سرو، متولدین برج حمل را با ثبات تر کرده و آنها را متمرکز در اطرافشان نگاه می دارد. عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Lurk می باشد .

اردیبهشت

 

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 1
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱

شخصیت متولدین اردیبهشت ماه مرد

دير ناراحت مي‌شود اما اگر ناراحت شود دنيا را به‌هم ميريزد. زن شوخ، سياستمدار، مطيع و خانه‌دار را به حد پرستش دوست دارد. آرام، اهل عمل، حساس، محتاط است ولي اصلا رويائي نيست. زود رنج و بد خشم استاما هرگز از خانه‌اش قهر نمي‌کند. دست و دلباز اما حسابگر است و علاقه‌مند است پسر داشته باشد.

شخصیت متولدین اردیبهشت ماه زن

طبيعت را دوست دارد. مادري سخت‌گير، همسري فدکار و کمک دهنده، عاشق موسيقي و ساز و آواز است. ازبسياري جهات نمک رندگي محسوب مي‌شود. دغلباز و ناپک و اهل فلسفه بافي نيست. در عشق بي‌پرواست. در شيک‌پوشي طرفدار سادگي است، مخالف شتابزدگي است و يک رگ لجبازي دارد .

عطر متولدین اردیبهشت ماه

رایحه گل تنباکو می تواند برای این مقوله روحی/ ذهنی بسیار موثر باشد و ذهن را باز می کند و اردیبهشتی ها در رایحه طبیعی این گیاه غرق می شوند. ناگفته نماند آنها همیشه به دنبال بهترین چیزها در زندگی شان هستند. عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Tom Ford می باشد .

خرداد

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 1
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱

شخصیت متولدین خرداد ماه مرد

با ذوق، هنر دوست، غير حسود و کمي بدقول، براي فرزندان پدري نرم و مهربان، در زناشوئي و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجرا، خوش صحبت است، علاقه دارد که مرموز جلوه کند، گاهي اهل زخم زبان، کنايه و آزار است. از شنيدن انتقاد از رفتار عاشقانه‌اش بيزار است.

شخصیت متولدین خرداد ماه زن

زني با چند شخصيت گوناگون، با قوه تخيل بالا، خوش سر و زبان و با سليقه، ماجرا دوست و بي‌ثبات، خيلي بيش از اينکه طالب عصبانيت شما باشد به شفقت شما نياز دارد. عاشق تغيير و تحول است. مادري است شاد و خندان و بچه‌هايش مانند خودش خود مختارند و روي پاي خود مي‌ايستند .

عطر متولدین خرداد ماه

رایحه اسطوخودوس می تواند این دوگانگی شخصیت را به طرز زیبایی آرام و متعادل کند. عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Rodin می باشد .

تیر

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 1
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱

شخصیت متولدین تیر ماه مرد

اخمو، بچه مسلک، تودار، همبازي بچه‌ها، کمي بخيل و پول دوست، او بدون شک استاد است و مي‌تواند طولاني‌ترين مطالب را در کوتاهترين جملات بيان کند. حواسش هرگز پرت نمي‌شود و از پرچانگي بيزار است. اگر قلبش جريحه دار شود فورا به لک خويش فرو مي‌رود. هيچ مردي به اندازه او زنش را دوست ندارد.

شخصیت متولدین تیر ماه زن

با وفا، نجيب، گاهي اوقات خسيس، در آشپزي قابل، در شب‌هاي مهتابي عاشق، در دوران مادري يک زن کم‌نظير، از انتقاد نفرت دارد، اگر مورد تمسخر قرار گيرد به شدت آزرده خاطر مي‌گردد و تاب تحمل طرد شدن را ندارد. صبر و از خودگذشتگي او براي کسانيکه دوستشان دارد حد و مرزي ندارد .

عطر متولدین تیر ماه

رایحه گل یاسمن یکی از موثرترین رایحه ها برای متعادل کردن این حالت است و تیرماهی احساساتی را در بهترین خلق و خوی خود نگاه خواهد داشت . عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Kai می باشد .

مرداد

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 1
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱

شخصیت متولدین مرداد ماه مرد

يک شير ژيان و سر کش، يک عاشق پکباز، يک دوست واقعي و يک پدر نمونه، بي عشق نمي‌تواند زندگي کند دل او از آئينه پکتر و روشنتر است اما خشم او هم توفاني هم سهمگين خواهد بود. اغلب آدمهاي کارآمدي هستند به نحوي که اغلب کارهاي منزل را شخصا و با مهارت تمتم انجام مي‌دهند.

شخصیت متولدین مرداد ماه زن

باهوش، گرم و جذاب، شيک پوش، با شخصيت، خواهان تجمل، رياست طلب، دوستدار تعريف و تمجيد و کدبانو، در دوستان تاثير بسيار مطلوب بر جاي مي‌گذارد. مادري مهربان و صميمي که مي‌کوشدفرزندان خود را مستقل وداراي اعتماد به نفس بار بياورد .

عطر متولدین مرداد ماه

رایحه رز از ماهیت پادشاهی متولدین این برج و همچنین ذات بسیار رمانتیک آنها حمایت خواهد کرد و در عین حال برخی از خصوصیات شدید آنان را متعادل می سازد. عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Rose می باشد .

شهریور

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت 1
انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱

شخصیت متولدین شهریور ماه مرد

آتش عشق اين مرد بسيار کم‌شعله اما جاودانه و با حرارت است. مجموعه‌اي است از کمال و هوش و ثبات قدم. بر انگيختن احساساتش کار دشواري است. او مي‌تواند سال‌هاي سال بدون اينکه قلبش براي کسي بتپد زندگي کند. به کوچکترين چيزهائي که مورد علاقه همسرش است فکر مي‌کند و به آنها اهميت ميدهد.

شخصیت متولدین شهریور ماه زن

بسيار احساساتي، بي‌ريا و تزوير، خوش‌قلب، خواستار عشق حقيقي و وفادار به همسر و خانواده، در مناسبات خود با او سعي کنيد از جر و بحث پرهيز نمائيد. در هيچ کاري زياده‌روي نمي‌کند و خوب مي‌تواند از خود مراقبت کند. در مقابل اقرار به گناهان خويش سرسختي عجيبي نشان مي‌دهد.

عطر متولدین شهریور ماه

متولدین این ماه بسیار از گیاه کندر تاثیر می پذیرند. این رایحه به طور شگفت انگیزی چند منظوره است و می تواند به معتدل کردن طبیعت سخت برج سنبله کمک کند. رایحه کندر صفا و آرامش را ارتقاء داده و باعث می شود شهریوری ها سخت گیری خود را تا حدی کنار بگذارند. عطر پیشنهادی برای متولدین این ماه Coco Chanel می باشد .

انتخاب عطر و ادکلن ماه تولد افراد بر اساس شخصیت ۱ نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 13 =

بررسی

رفتارهایی که باعث می شود فردی قابل احترام باشیم

رفتارهایی که باعث می شود فردی قابل احترام باشیم چگونه فردی قابل احترام باشیم : تقریبا همه‌…