آموزش فیلتر اتوماتیک کامنت‌های توهین آمیز در اینستاگرام

60
آموزش فیلتر اتوماتیک کامنت‌های توهین آمیز در اینستاگرام
لینک کوتاه مطلب : http://birclick.com/xqdcS

آموزش فیلتر اتوماتیک کامنت‌های توهین آمیز در اینستاگرام

آموزش فیلتر اتوماتیک کامنت‌های توهین آمیز در اینستاگرام

اینستاگرام امکان فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز را برای برخی از کاربران برتر خود فراهم کرده بود. حال این قابلیت برای تمام کاربران این شبکه اجتماعی ارائه می‌شود . با مجله اینترنتی بیر کلیک همراه باشید تا آموزش فیلتر اتوماتیک کامنت‌های  توهین آمیز در اینستاگرام فرا بگیریم.

قابلیت فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز پیش از این و طی تابستان امسال برای برخی از کاربران برتر اینستاگرام ارائه شده بود و ظاهرا بازده آن بسیار مثبت و قابل قبول بوده است. اما منظور از فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز چیست؟

متاسفانه به وفور دیده می‌شود که اشخاص در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی کامنت‌های توهین آمیزی را ثبت می‌کنند. این موضوع در اینستاگرام هم بسیار زیاد مشاهده شده و چه بسیارند افرادی که در زیر پست‌های مختلف عبارات و کلمات توهین آمیزی را به عنوان کامنت به ثبت می‌رسانند .

تا پیش از این اینستاگرام این اجازه را به کاربران می‌داد تا کامنت‌های توهین آمیز ثبت شده برای پست‌های خود را حذف کنند اما از این پس علاوه بر این ویژگی کاربر قادر خواهد بود که در پروفایل خود کلمات خاصی را به عنوان کلمات نامناسب تعیین کرده و بدین از نمایش کامنت‌های حاوی آن کلمات به طور اتوماتیک جلوگیری به عمل آید. به این امر اصلاحا امکان فیلتر کردن اتوماتیک کامنت‌های حاوی کلمات توهین آمیز گفته می‌شود.

نحوه فعال سازی قابلیت فیلتر اتوماتیک کامنت‌های  توهین آمیز در اینستاگرام

فیلتر اتوماتیک کامنت‌های توهین آمیز در اینستاگرام

به منظور فعال کردن و استفاده از این قابلیت یک گزینه جدید با عنوان Hide Inappropriate Comments به تنظیمات بخش کامنت اینستاگرام کاربران اضافه می‌شود. ابتدا باید این قابلیت را فعال کنید. سپس باید در فیلد ارائه شده کلمات توهین آمیز یا هر کلمه‌ای که تمایل به فیلتر شدن آن را دارید وارد کنید.

همچنین بخوانید :   تبدیل اکانت اینستاگرام به Business Profile

این کلمات را باید با استفاده از علامت کاما (,) از هم جدا سازید. با انتخاب گزینه Done تنظیمات مورد نظرتان ذخیره می‌شوند و از این پس تمام کامنت‌هایی که حاوی یکی از کلمات ثبت شده شما باشند به طور اتوماتیک فیلتر خواهند شد.

آموزش فیلتر اتوماتیک کامنت‌های توهین آمیز در اینستاگرام نوشته شده در تاریخ : توسط کاربر
به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 9 =

اینم جالبه

با این ترفندها در اینستاگرام حرفه ای شوید

با این ترفندها در اینستاگرام حرفه ای شوید با این ترفندها در اینستاگرام حرفه ای شوید شاید ب…